Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kívánják a kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánják a kevesebb szexet a nők 35 éves kortól?

Figyelt kérdés

(Mielőtt sértődés lenne, nem minden nő ilyen.)

De sok ilyen témát olvastam itt a GYK-n és máshol is, hogy a nők egyszerűen már nem akarnak szexuális életet élni a férjükkel 35-éves kortól.

Itt nem minden esetben kell a férfit hibáztatni,hiszen pont, hogy a férfi az, aki szinte mindig kívánja a szexet.

Értem én, hogy ott vannak a mindennapi teendők,család, munka, bevásárlás, késő estig tart a munka, de ettől még nem kell eldodni a férfit szexuálisan.

(Szintén a sértődések elkerülése érdekében leírom, hogy férfiakban is vannak olyanok, akik kevesebb szexet akarnak)



#Keveset szexelő nők.
2022. jan. 17. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rossz az agyban a férj

Nem kívánja a férjét/barátját a nő.


Nem a szexet nem akarják, hamem a párjukkal nem akarják max.


Pont 30 felett ismerte már ki a testét egy nő es már tudja élvezni

2022. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vannak együtt és már nem kívánja
2022. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk forditva van....van ilyen.

Én a nő sokkal többször kivánom...de azert igyekszik.

2022. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha esetleg még tartja magát valahol az az ősi felfogás, hogy a nő a munka mellett még házi cseléd +neveli a közös gyereket, akkor a szex az utolsó amire még gondolni akár gondolom. A ffi terpeszkedik otthon, csak várja a szexet. Erre kéne izgulni?
2022. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elsővel. nem annyira jó a férjjel. nekem az elsővel huszonharmincévesen volt így. alig szexeltünk, mert nem volt semmi extra. kézzel jó volt. negyedóra, slussz. ma sem tudom, hogy miért. ha együtt maradtunk volna, soha nem derült volna ki, hogy mire vagyok képes.

én pont 35 éves korom után kezdtem élvezni.

szerintem nem egyszerű dolog ez. mert ha jó a pasimmal az ágyban, akkor hulla fáradtan is jó. de férfiként kell rá tekintenem. és az valami más, mint az, hogy együtt éltek, jól elvagyok, összeköt a gyerek, meg a ház (tudom, ez így ki van sarkítva) akkor maradhat jó a szex, ha az a szikra ott van. és az két emberen múlik

2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4

A válaszod után, kérdem, hogy akkor minek a nőnek férfi?

Csupán azért, hogy legyen, aki kiegészíti a nő fizetését?

Ennyi erővel a nő élhet e teljesen egyedül vagy a gyerekeivel együtt.

Ne csak addig kelledjen csak a férfi a nőnek, ameddig gyerekeket csinál neki, utána meg leszarja!

2022. jan. 17. 19:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak felejtenek el hódítani. Es kivenni is a részüket. Várják hogy leápolja őket a nő és ennyit tudnak, meg fenyegetozni azzal, hogy lelépnek meg félremennek. Vag, suttyoban teszik.


A noé a gyerek haztartás meg a pasi leápolása is.

A szex az meg nagyon nem ez.


"Nem az ágyban kezdődik a szex" ezt felejtik el a "férfiak".

2022. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem a 4 voltam. Csak osztom 4#-ez
2022. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6 gondolom ő arra célzott, hogy tulajdonképpen a pasi szarja le a nőt, ha semmiben nem vesz részt, és így persze, hogy nem kívánja. szerinted ha nem érzed, hogy akarnak téged, akkor te akarod a másikat hosszú távon?
2022. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1.Miért veszed készpénznek, hogy a ffi egészéti ki a nő fizetését? Ha közös, akkor a nő is kiegészíti a ffi fizetését. Normális kapcsolatban nem enyém-tiéd van, hanem MIÉNK.

2. A gyereket nem a nőnek csinálják, hanem KÖZÖS. Normáliséknál azért lett gyerek, mert mindkét fél vágyott rá. Na nem így történt, akkor talán nem az a hülye, aki hagyta magát bepalizni?

3. Talán alanyi jogodnál fogva jár neked a szex? Vagy ha gyereket csináltál valakinek, akkor neked már jár a szex?

4. Talán neked is tenned kell azért, hogy a másik akarjon szexelni. A maszatolok, meg megengedem, hogy lesz*pjon, de én még 2 perc alatt eldurranok, az nem teljesítmény.

5. Meg kell beszélni a problémát. El lehet válni, ha nem sikerült. De panaszkodni az asszonyra gondolom könnyebb.

6. Én nem akarok gyereket, hosszú évek óta együtt vagyok a párommal és tökéletes a szex, szóval nem érint, de tutira nem a gyakorin sírnék, ha bajom lenne

2022. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!