Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal 35 éves kor felett mert kihűltek az érzelmek?

Figyelt kérdés

Inkább arra irányul a kérdés hogy megéri-e kilépni egy olyan kapcsolatból ahol már nem az igazi semmi, kihűltek az érzelmek, szinte úgy élnek a felek egymás mellett mint a lakótársak. Komoly indok nincs rá hogy együtt folytassák.

Avagy... Inkább elfogadnád hogy a kapcsolat ellaposodott ugyan, de sok esetben van így, és ennyi idősen inkább már nem akarnál újrakezdeni mindent egyedül, ezért inkább vele maradsz?! Ezen kívül ebben a korban nehezebb ismerkedni és a lehetőségek is szűkösebbek, illetve ideje és energiája sincs feltétlen az embernek.

Mit tennétek? Milyen jó és rossz oldalai vannak a két eshetőségnek?


2021. ápr. 24. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Jézus 😆

Szerintem maradjatok együtt, te legalábbis ezt érdemled.

35 komoly kor, pár év és 94 leszel.

Basszus, ez milyen szánalmas.

Magadfajták eskü ennyit érdemelnek. Gyáva, gerinctelen emberek, akik szamarat tartanak mert félnek egyedül lenni és újat keresni

Nem is csodálom, hogy félsz, joggal.


Ismerősöm 63 évesen vált. Te meg.....pfff

2021. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy "ennyi idősen"? 35 évesen?

Ne viccelj, sokan ekkor kezdenek komolyabb kapcsolatba, mert addig a karrierjükre koncentráltak, vagy lakásra gyűjtöttek!

Nehogy már a következő 60 évet egy szar kapcsolatba kelljen leélnie bárkinek is, mert egy 15 éves szerint már csak napjai vannak hátra!:D

2021. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
A lényeg hogy gyereket ne vállaljatok be! Nem fogja megoldani a problémákat, sőt, még rosszabb lesz így! Válj el!
2021. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
És jobb így leélni az életedet? Hmm?
2021. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ. Egy 35 éves férfi előtt még ott van legalább 20 év a családalapításra. Egy 35 éves nő 5 év alatt kifut az időből.
2021. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

5 Álmaidban :D

55 évesen apának lenni, csak szeretnéd. Nem beszélve arról hogy negyven felett a férfiak mint a lfsott kilóméterkő, míg egy negyvenes nőre tapadnak a fiatal fiúk is

Ja de persze a kérdező maradjon csak együtt a párjával és mielőtt kifutna az időből még szüljön is. de szép család lesz

Tudod drágám mikor megszülettél én már ezer éve nem szerettem apádat , de ez van

2021. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem a válaszaitokat. Nagyjából ezekre számítottam.

Na de mi van akkor ha a két fél megegyezik egymással hogy valóban elhidegültek, de mivel rosszban azért nincsenek, és mindketten a 30-as éveik közepe felé járnak, vállalnak közösen 1 vagy 2 gyereket, amit mindketten szeretnének, hogy ne fussanak ki az időből.

2021. ápr. 24. 22:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Pedig már elhatároztam hogy elhagyom a Gyakorit, mert halálos veszélyben vannak a maradék agysejtjeim a tömény hülyeségtől!


Nos:

- A gyerek nem játékszer!

- A gyerek pontosan fogja érezni, ha a szülei rühellik egymást

- A gyerek szerinted hogy fogja érezni magát, amikor látja, hogy az anyja jobbra, az apja balra jár kefélni, lehetőleg mindig mással?


Hát hirtelen ennyi!

2021. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de megértem a kérdezôt. Ilyen szituban vagyok ennyi idôsen, de en biztos hogy lépni fogok. Annak ellenére,hogy én közeli ismerôsöktôl kapom meg, "kifutottàl az idôbôl", "te is majd 40 évesen szülsz", "picit már öreg vagy", "nincs sok idôd párt találni", "majdcsak találsz valakit" STB STB És önteltség nélkül mondom, hogy igen jól nézek ki, màr most is akadnak jelentkezôk, sôt letagadhatok jó pár évet es mégis ezt kapom..
2021. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig: Mit kívánsz a saját gyerekednek?


Egy hasonló kapcsolatot mint a tied? Vagy legyen neki egy teljesebb, boldogabb?


Ahová szülitek az mintát fog neki adni a későbbiekben. Arról nem is beszélve, hogy egy gyerek önfeláldozás, és ahol eddig elvoltatok, ott a kapcsolat szinte lejtmenetbe kerülhet.


A legnagyobb hülyeség ilyen kapcsolatba gyereket vállalni, az a maradék kötőerő is megszűnik köztetek.

2021. ápr. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!