Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a fontosabb nektek barátok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fontosabb nektek barátok/barátnők vagy a párotok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
anyósom :))))))))))))
2010. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2010. szept. 9. 09:57
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Aki a barátokat tette az első helyre, annak a helyében elgondolkodnék a jövőmön. Nem lesz kib@szott jó, az biztos! De azért feljöttök erre a tetves oldalra és kérdezitek, hogy miért nem működik a kapcsolat,stb. ANYÁTOKÉRT! :D
2010. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Gyufikaaa válasza:
Próbáld mind2-t egyenlően "beosztani" ,és nem lesz gond se a pároddal,se a barátaiddal.. :)
2010. szept. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem azért tettem fel ezt a kérdést mert gondom lenne hogy ki a fontosabb. Nekem is a párom az első, mindig ő volt. Csak kíváncsi voltam másoknál ez, hogy van.
2010. szept. 11. 11:08
 16/21 anonim ***** válasza:
A párom és persze nekem is ő a barátom is, meg lelkitársam is. Arról már nem is beszélve, hogy nincsenek barátaim. :D
2010. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Chuck Norris,Bear Grylls,Damon Hill,A kutyám,barátom,barátnőim..
2010. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Krissz93 ***** válasza:
Nekem az Ufók
2010. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

hát ..

mindenképpen a barátok ..

ha úgy vagyunk valahol, hogy a barátaim is ott vannak, és a párom is, általában a barátaimmal vagyok, de persze nem hanyagolom el a páromat sem, és persze megérti .. (:

nagyonszeretem :$ : D

2010. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyértelmű h a barátok... Sok nőbe beleesik az ember, barátból nem sok van...;) Egy barátra bármikor számíthatsz, a legnagyobb szarban is.

Nem véletlen mondják, h a kocsid a barátod legyen, ne a bnőd, mivel a barátok sosem hagynak cserben. :D

2010. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!