Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal és szeretem is, de amikor be akar nyúlni a gatyámban akkor tök szar kedvem lesz... valahogy félek tőle... Pedig már nem vagyok szűz, volt pár 1 éjszakás kalandom is régen... De valahogy nem is tudom félek, hogy nem fog tetszeni neki, meg hogy nem fogok tudni elélvezni (Nehezen élvezek el). Meg, nem tudom, de nagyon feszengek. Nemsokára lesz egy névnapi bulija és meghívott és tudom h akkor már kell lennie valaminek mert már így is alig bírja. (mondta h szeret meg minden csak mondta h megőrül ettől) nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem de nagyon félek ettől....Mit tegyek?
2010. szept. 8. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd,hogy benyuljon a gatyádba:D
2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gatyádba? akkor te is pasi vagy?:O

bocsi :D

2010. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem XD lány vagyok csak este van a fogalmazáshoz. szóv. pl ha az utcán állunk (nem egy forgalmas utra gondolok) és csak h benyuljon megsimogatni meg állva is lehet a kezdeddel mit kezdeni
2010. szept. 8. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2010. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges.Ez a srác még nagyon gyerek és kb. annyit lát belőled,hogy punci. Mérföldekre van ez a szerelemtől és a tisztelettől is.Nem KELL,hogy semmi történjen a névnapi buliján.Ha nem bír magával ajánlom a hideg zuhanyt vagy a két szép kezeit.Ha te nem érzed úgy,hogy mindennél jobban vágysz arra,hogy lefekhess vele,akkor ne tedd meg.Nyomás hatására biztos,hogy ne.Ő pedig tanuljon meg bánni egy nővel,mert ezt még egy párkapcsolatban sem teheti meg,hogy benyúl a bugyidba az utcán,ha épp úgy van kedve.
2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!