Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letiltott Intstagramon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott Intstagramon vagy deaktiválta magát?

Figyelt kérdés
Egy sráccal összevesztünk akivel chatelgettem és találkozgattam fél éve. Tegnap láttam hogy írt, de nem olvastam el, így nem is válaszoltam neki, nem akartam első felindulásból csúnya dolgokat vágni a fejéhez. (elég sokáig ott volt az üzenet tőle). Gondoltam, majd másnap elolvasom és válaszolok, amikor mindketten nyugodtabbak vagyunk. Erre reggel látom, hogy eltűnt a chatelésünk, és amikor rákerestem az Insagram profiljára, azt írta csak ki, hogy nincsenek fenyképek, videok stb. Nem látni sem követéseket, semmit. Mivel a közös chat ablakunk is eltűnt, azt se láttam, mit írt tegnap (amit ugyebár nem olvastam el). Egyből arra gondololtam, szép, letiltott, milyen gyerekes. Viszont a közösen követett profiloknál (akár közös barát, akár egy közösen követett oldal) szintén eltűntek a kedvelései, hozzászólásai (pedig vannak, hiszen láttam anno őket). Most akkor letiltott, vagy deaktiválta a fiókját?

2022. jan. 13. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2022. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!