Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek egy házas embernek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy házas embernek és a baj, hogy ő is nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy partin együtt énekeltem egy házas emberrel akire már évek óta felfigyeltem, hogy mennyira vonzó férfi, és egy titkos pillanatba elkapott és elkezdett csókolni, és azt mondta már régóta csak én járok a fejében és megőrűl értem. (na már igaz hogy nekem tetszett de sosem közeledtem felé, sőt köszönésen kívűl nem is volt nagyon más beszélgetésünk) No és könyörgött hogy szerezzem meg a telefon számát és még beszéljunk (ő nincs kitől elkérje az enyémet...nekem lenne).

Én nem akarok másnak a szeretője lenni, főleg nem egy házas embernek... De ő annyira vonz hogy érzem elveszítem a fejem...az a csók után minden éjjel vele álmodok és egyre jobban vágyok rá.

Vélemény? Mit tegyek? :(


2010. szept. 8. 17:55
 1/8 Timi: ) ***** válasza:

Hú,te is tudod,hogy ez nem helyes,ebből neked csak bajod lehet,inkább ábrándozz vagy picit szomorkodj miatta,de vigasztaljon az,hogy nem szedtél szét egy párt.

Házas ember ha ilyet tesz,akkor valószínűleg mindig is szoknyapecér volt,lehet egy darabig menne a dolog köztetek,összejárogatnátok stb,de előbb-utóbb minden kiderülne,és azt szerintem te sem szeretnéd.

Mondogatná neked elhagyja a feleségét,nem jó a házasság,mindez duma az ilyen férfiak sokkal gyávábbak annál,hogy lépjenek egy bizonytalant,hisz van egy biztos nekik otthon" ha érted mire célzok.

Ha lehetséges kerüld,és elfelejted idővel meglátod.

Sajnálom!

2010. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg leginkább neki lehet belőle baja, ha kedveled inkább kerüld el.

Másrészt ha nem vagytok barátok és nem találkoztok gyakran és nem leszel belé szerelmes...akkor a te döntésed és erkölcsi felfogásod a lényeg nem az hogy más mit mond.

Biztos jó lenne egyszeri alkalomnak, de azért veszedelemesen hangzik.

2010. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előbb váljon el.
2010. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor majd egyszer felhivjam? vagy ne? sohase!?
2010. szept. 8. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy majd felhívod, ha elválik.
2010. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

xD oké :D

Közi a válaszokat...

Ha valakinek még van véleménye nyugodtan leírhatja, várom továbbra is a válaszokat.

2010. szept. 8. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy kérj engedélyt a feleségétől:>
2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak írnám, hogy az ember tudja hogy ez nem helyes, de az érzelmeinek nem tud parancsolni!

Tudod, én se szerettem sose az ilyeneket sőt mondhatjuk úgy hogy el is ítéltem, de most még is hasonló szituban vagyok, de nálunk még nem volt csók, de napi kapcsolatban vagyunk! Ja és hozzáteszem hogy nekem is van párom, úgyhogy elég gázos az egész!

2010. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!