Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak stílust miatta?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és megtetszett egy más stílust képviselő lány. Mit tegyek? Van esélyem?
2008. dec. 14. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Inkább térítsd meg őt. ;)


Plusz tolerancia is van a világon - és ha összejöttök, akkor ezer más dolgot is el kell majd viselnetek egymástól. A zene is simán lehet egy ezek közül.


De mint mondtam, esetleg mutasd meg neki A Zenét, hátha bejön neki. :) Lehetne kezdeni mondjuk egy kis Ideas-szal, Therion-nal, Overdream-el, Nightwish-el, Alhanával vagy Dalriadával... alapozásnak bármelyik jó, aztán később jöhet a többi is. :D

2008. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mért, ennyire utálja a csaj a rockereket?

Ha nem akkor meg fölösleges stílust váltani.Nem hiszem, hogy ennyire fontos lenne, hogy milyen zenét szeretsz.Persze az öltözködés az már egy fontosabb dolog.De amit irántad érez, az stílustól független van/lesz.Meg szerintem nem kell neki feltétlenül azt szeretnie, amit te szeretsz, elég ha téged szeret... XD

2008. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Stílusváltás? Meg vagy húzatva? Egy igazi rocker nem dobja el a stílusát egyetlen lány miatt sem...

Én azt mondanám, amit az előző válaszoló: próbáld betéríteni. Ha nem megy, attól még mindig lehet egymás mellett élni. Egyébként meg ha tetszel neki, rockerként is tetszeni fogsz. Maradj hűséges magadhoz, és akkor nem lesz ebből probléma.

2008. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
figyi én metált halgatok méghozzá a keményeb fajtából (deathcore). A barátnőm, diszkót, hip-hoppot, mégis már töb mnt 1 éve vagyunk 1üt. néhva vannak kisseb surlódások pl amiat h mit hagassunk együüt de ezeket 1 kis türelemmel, és toleranciával meg lehet oldani. Semmikép ne add fel önmagad! Ha a lány járna veled a mostani stílusoddal is akkor oké de ha nem akkor nem is veled akar járni hanem 1 elképzelt ideállal. hajrá.
2008. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg menjél az elmegyógyba a faszkalap kérdéseiddel. Miért van az hogy minden tizenéves tartozni akar valami "stílusba" ami alatt különböző öltözködést, és zenehallgatási műveleteket értenek? Nekem a hócipőm tele van már ezekkel a beskatulyázásokkal. Bazeg ha szereted az AC/DC-t akkor nem lehet rövid zselés hajad és nem járhatsz diszkóba csajozni?? Ne legyetek már ilyen szerencsétlenek..előbb ebből a gondolkodásmódból nőjj ki, aztán kezdjél csajozni.
2008. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
és az utolsóval értek egyet még ha kicsit vulgáris volt akkor is!
2008. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Se a saját stílusodat, se az övét ne akard megváltoztatni. Ha így nem vagytok jók egymásnak, akkor máshogy se lesztek.
2008. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
cicám, ha igazi rocker lennél, eszedbe sem jutna ekkora marhaság senki és semmi miatt sem!!
2008. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A parom a funky-t szereti es a 80-as evek diszko zeneit. De volt mar velem kokemeny dubstep es pendulum koncerten is. jartunk egyutt swing tanfolyamra, pedig csellozom. Valogass, aztan tedd fel ujra a kerdest.
2008. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mások lenéznének ha csak így csettintésre stílust váltanál.
2009. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!