Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent egy csajnál?

Figyelt kérdés

sziasztok!

szal a történetem úgy van h:) suliba évnyitó előtt félórával kb bent vok suliba és állok ( egyedül ). és mondtam magamba hogy "ejj jöhetne egy jócsaj:)" (mivel sulit váltottam)...és kb 10 perc múlva bejött egy tök ugyanolyan csaj aki az én ideálom: vörös/szőke haj...kicsit husis testalkat( a vékony lányok nem nőiesek)szal "nőies"(lehet rajta mit fogni)...és egy magas legyen velem...

naszóval megállt kb 10 méterre előttem ez a csaj...többször rápillantottam és ő is rámnézett többszöris és vmikor össze is néztünk...és olyan 5 perc múlva odajött hozzám a csaj, bemutatkozott és aztmodnta h azért jött oda hozzám mert ő is egyedül van, meg én is...és hátha ismerem a sulit mert akkor körbevezethetném meg ilyenek...de én modntam h énsem ismerem.erre azt mondta"nembaj akkor együtt megismerjük". kérdezte ismerek-e vkit, mondtam nem. ő sem. azt modnta na modtmár igen:Téged:) és hát évnyitóra együtt bementünk egymás mellé leültünk és beszélgettünk az évnyitó után...aztán ma volt suliba az 5. nap és ezalatt az 5 nap alatt sokat beszélünk...de ma nagyon jó volt kb 1 órát beszélgettünk folyamatosan...

nemtom ti hisztek-e benne de én a szeméből úgylátom hogy vmit lehet érez irántam...( mert mondanom se kell h nekem elsőre megtetszett )és am mondta h van barátja de ahogy velem viselkedik, és AHOGY rám néz én azt hiszem nem mond igazat mert nem akarja bevallani

hát ennyi lenne

írjatok ( ja és am én márciusba leszek 17 ő meg októberbe 18 )


2010. szept. 7. 21:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ez igaz 19/L:)
2010. szept. 7. 21:54
 12/18 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam h nekem a vörös meg a szőke hajú csajok jönnek be inkább... és ez a csaj vörös
2010. szept. 7. 21:55
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. beszélgess vele továbbra is. Majd csak otthagyja a pasiját ha annyira bejössz neki.
2010. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen problémád vagy kérdésed van bármivel kapcsolatban, nagyon szívesen segítek!csak írj egy emailt!

lelkisegely1@gmail.com

2010. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

22:31

19/L vok, lefelejtettem :)

2010. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Élek halok a vörösekért, de felénk kihaltak:(
2010. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos érez valamit irántad...de most h mondod évnyittokor biztos egyedül állok majd:)
2010. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!