Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent egy csajnál?

Figyelt kérdés

sziasztok!

szal a történetem úgy van h:) suliba évnyitó előtt félórával kb bent vok suliba és állok ( egyedül ). és mondtam magamba hogy "ejj jöhetne egy jócsaj:)" (mivel sulit váltottam)...és kb 10 perc múlva bejött egy tök ugyanolyan csaj aki az én ideálom: vörös/szőke haj...kicsit husis testalkat( a vékony lányok nem nőiesek)szal "nőies"(lehet rajta mit fogni)...és egy magas legyen velem...

naszóval megállt kb 10 méterre előttem ez a csaj...többször rápillantottam és ő is rámnézett többszöris és vmikor össze is néztünk...és olyan 5 perc múlva odajött hozzám a csaj, bemutatkozott és aztmodnta h azért jött oda hozzám mert ő is egyedül van, meg én is...és hátha ismerem a sulit mert akkor körbevezethetném meg ilyenek...de én modntam h énsem ismerem.erre azt mondta"nembaj akkor együtt megismerjük". kérdezte ismerek-e vkit, mondtam nem. ő sem. azt modnta na modtmár igen:Téged:) és hát évnyitóra együtt bementünk egymás mellé leültünk és beszélgettünk az évnyitó után...aztán ma volt suliba az 5. nap és ezalatt az 5 nap alatt sokat beszélünk...de ma nagyon jó volt kb 1 órát beszélgettünk folyamatosan...

nemtom ti hisztek-e benne de én a szeméből úgylátom hogy vmit lehet érez irántam...( mert mondanom se kell h nekem elsőre megtetszett )és am mondta h van barátja de ahogy velem viselkedik, és AHOGY rám néz én azt hiszem nem mond igazat mert nem akarja bevallani

hát ennyi lenne

írjatok ( ja és am én márciusba leszek 17 ő meg októberbe 18 )


2010. szept. 7. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Te mázlista! Én meg itt gürcölök már mióta egy lányért :D


Szerintem egyébként bejössz neki, 99,75% :D


15/f

2010. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
attól még hogy bejössz neki, nem biztos hogy otthagyná a barátját.
2010. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommenteket.:) és azt elfelejtettem írni h sok közös van bennünk...szeretünk zenélni gitározunk és zongorázunk és zeneművészeti suliba járunk és pont egy csoportba:)
2010. szept. 7. 21:29
 4/18 A kérdező kommentje:
szerintetek mivel tudnék nála bejönni? mit tegyek? nagyon bejön a csaj és nemakarom csakúgy elengedni...tudom még csak 5 napja ismerjük egymást...elsietni sem akarom... (am okóberbe lesz szülinapja és jólenne ha elhívna...)
2010. szept. 7. 21:30
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát veled megtörtént az ami a legtöbb fiúval / férfival csak álmaiban történhet meg: Elmész egy idegen helyre, 10 perc múlva meglátod a női ideálodat, aki odamegy hozzád és voila! beindult a szerkezet! Az biztos hogy ha nem muszály, akkor el ne engedd! Szépen lassan kedveskedj vele, akár barátilag csak. Lassan de biztosan, ha ügyes vagy, akkor talán téged fog választani mégis. Próbáljatok szervezni közös programokat, akár csak egy apró biliárd partit és próbáld meg lenyűgözni.

Csak rajtad áll. Sok szerencsét.

2010. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1. Szerintem ha mindketten zenés suliba jártok, annyira nem nagy meglepetés, hogy mindketten szerettek zenélni :-)


2. Egyébként meg annyit tudnék javasolni, hogy úgy tűnt, eddig mindíg Ő lépett, szóval elhívhatnád vhová randira. Ezt nem kell úgy tálalni, hogy van kedved randizni velem? Csak simán elhívod dumálni egy parkba, kávézni, cukrászdába, akárhová (a mozit mondjuk nem javaslom).

2010. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos történet, sztem lehet még ebből vmi! én azt tanácsolom, hogy egyenlőre ne beszélj az érzéseidről, viszont továbbra is tarsátok ezt a "beszélgetős" kapcsolatot, ismerjétek meg egymást, légy vele kedves, éreztesd vele h bejön neked, de ne légy nyomulós. Egy kis idő múlva kérdezd meg h lenne e kedve beülni veled vhova üdítőzni v vmi, és akk ki fog derülni h mit akar :)

Sok szerencsét kívánok neked, remélem összejön !ha lesz még kérdésed csak nyugodtan :)

19/L

2010. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek:) rendesek vagytok...különösen neked köszi 19/L kedves szavak voltak:) am nem szeretnék nyomulni...az nemjó jah és am lesz buli suliba szeptember végén...és ő is jön meg énis:) meg szerintetek a másfél év korkülönbség nem gáz?
2010. szept. 7. 21:47
 9/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen :) sztem egyeltalán nem gáz, a szerelemben nincs lehetetlen :)

19/L

2010. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sínen vagy a csajnál.

U.I:Milyen az a vörös/szőke haj? Még nem láttam olyat:D

2010. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!