Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ezek alapján melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ezek alapján melyik srác jönne be nektek jobban? És miért?

Figyelt kérdés

1. (20F)

- Külső: Helyes, sportos, sokak szerint modellnek kéne mennie, szeret divatosan öltözködni.

- Belső: Nehezen nyílik meg másoknak, humora van (leginkább az iróniát szereti), szeret csak egyszerűen kint feküdni a füvön éjszaka és nézni a csillagokat. Eddig három barátnője volt, az elsővel azért szakítottak, mert nem volt hajlandó bocsánatot kérni a csajtól, a második visszament külföldre, a harmadikkal pedig még mindig együtt vannak. Sok csaj szereti "elérhetetlen célnak" kitűzni.


2. (20F)

- Külső: A tipikus "maci". Gyúr, de azért van rajta egy "egészséges" hájréteg. A divatot nem követi, de ezt mondjuk a méretei nem is igazán engedik meg.

- Belső: Nagyon nyitott, általában a társaság lelke, jó a humora (sokan már akkor elkezdenek vigyorogni, mikor megjelenik a színen :D), ha egyedül van, könnyen depressziós állapotba kerül, ezért mindig igyekszik valamelyik haverjánál lógni. Nemigazán szelektálja, hogy mely csajokkal érdemes kapcsolatba kezdenie, ezért már elég sok barátnője volt. Az alkata ellenére eléggé körbezsongják a csajok.


3. (19F)

- Külső: Jéghokizik, tehát jó teste van, e mellé társul egy kisfiúsabb helyes arc. Az öltözködési stílusa elég jófiús, kifinomult.

- Belső: Nagy dumás, a humora kissé erőltetett, de jó (Family Guy stílus), ha egyedül van szeret a városban flangálni. Az apukája még elég fiatal korában meghalt autóbalesetben, az anyukája pedig ez után inkább rábízta a nagyszülőkre a nevelést. Eddig még nem volt komoly kapcsolata, csak egy éjszakás kalandjai, de úgy van vele, hogy "míg van jelentkező, addig ez nem is fog változni".


Légyszi, függetlenül attól, hogy melyiket választottátok, vagy kijelentettétek, hogy egyik se kéne, írjatok mindegyikről egy rövid véleményt.


Kösz a normális válaszokat! :)


2010. szept. 7. 18:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tökéletes, csak igyekeztem a -szerintem- lényegesebb dolgokat kiemelni. Ha minden egyes tulajdonságot leírtam volna, ami jellemző valamelyikőnkre, nem lett volna ember, aki végigolvassa a kérdés magyarázatát.


Amúgy mi a bajotok a trendkövető öltözködési stílussal? Tudom, hogy meddig férfias egy férfi és ezt a határt soha nem szoktam átlépni, nem az a fajta srác vagyok, aki a divat miatt hajlandó úgy kinézni, mint egy homokos. Annál azért úgy gondolom, hogy lényegesen szexibb az öltözködési stílusom.


Azt viszont nem vitatom, hogy nem találkoztam csajjal, akit készülődési időben ne tudtam volna kenterbe verni.


Egyébként még egyszer is köszi a válaszokat és jöhetnek még. :)

2010. szept. 9. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!