Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ezek alapján melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ezek alapján melyik srác jönne be nektek jobban? És miért?

Figyelt kérdés

1. (20F)

- Külső: Helyes, sportos, sokak szerint modellnek kéne mennie, szeret divatosan öltözködni.

- Belső: Nehezen nyílik meg másoknak, humora van (leginkább az iróniát szereti), szeret csak egyszerűen kint feküdni a füvön éjszaka és nézni a csillagokat. Eddig három barátnője volt, az elsővel azért szakítottak, mert nem volt hajlandó bocsánatot kérni a csajtól, a második visszament külföldre, a harmadikkal pedig még mindig együtt vannak. Sok csaj szereti "elérhetetlen célnak" kitűzni.


2. (20F)

- Külső: A tipikus "maci". Gyúr, de azért van rajta egy "egészséges" hájréteg. A divatot nem követi, de ezt mondjuk a méretei nem is igazán engedik meg.

- Belső: Nagyon nyitott, általában a társaság lelke, jó a humora (sokan már akkor elkezdenek vigyorogni, mikor megjelenik a színen :D), ha egyedül van, könnyen depressziós állapotba kerül, ezért mindig igyekszik valamelyik haverjánál lógni. Nemigazán szelektálja, hogy mely csajokkal érdemes kapcsolatba kezdenie, ezért már elég sok barátnője volt. Az alkata ellenére eléggé körbezsongják a csajok.


3. (19F)

- Külső: Jéghokizik, tehát jó teste van, e mellé társul egy kisfiúsabb helyes arc. Az öltözködési stílusa elég jófiús, kifinomult.

- Belső: Nagy dumás, a humora kissé erőltetett, de jó (Family Guy stílus), ha egyedül van szeret a városban flangálni. Az apukája még elég fiatal korában meghalt autóbalesetben, az anyukája pedig ez után inkább rábízta a nagyszülőkre a nevelést. Eddig még nem volt komoly kapcsolata, csak egy éjszakás kalandjai, de úgy van vele, hogy "míg van jelentkező, addig ez nem is fog változni".


Légyszi, függetlenül attól, hogy melyiket választottátok, vagy kijelentettétek, hogy egyik se kéne, írjatok mindegyikről egy rövid véleményt.


Kösz a normális válaszokat! :)


2010. szept. 7. 18:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

19:31


Te a harmadikat választanád, annak ellenére, hogy bevallotta, hogy amíg lesz hajlandó csaj, addig össze-vissza fog kúrogatni?

Nem baj, kellenek az ilyen kihasználható, eldobható buta pinák is, mint te, akiket egy csettintésre le lehet fektetni.

2010. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
50%
Mi baja van mindenkinek az iróniával? :) Nincs is jobb egy ironikus, kicsit sötét humorú pasinál. Bár az elsőben nem igazán tetszik a divatos öltözködés, meg hogy annyira jó pasi. De a másik kettő annyira nem szimpatikus. A másodiktól félnék, de azért előnye, hogy könnyű vele társalogni, kapcsolatba lépni. Szeretem ha valaki rejtélyes, és nem könnyen, nem mindenkinek nyílik meg. Az egy éjszakás kalandokról meg annyit, hogy egyszer majd csak lesz egy lány, aki miatt feladja. Na az lesz egy szerencsés lány, de nem biztos, hogy az hamar következik be.
2010. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12:46-os vagyok

Kihagytam az egyessel kapcsolatban valamit.

Fontos, hogy az ember belássa, ha valamiben tévedt, és azért tudjon bocsánatot kérni. Viszont nem kell minden apró hülyeségért. Ez nálam ugyan olyan, mint az, ha valaki állandóan a szeretlek szóval dobálózik úton-útfélen, mindenkinek. Egy idő után hiteltelenné válik. Szóval kérdés, hogy milyen szituációban nem kért bocsánatot (meg hogy egyáltalán tényleg hibázott-e, és nem csak női hisztiről volt szó a csaj részéről, amitől nem tudott elállni)

2010. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne barátnője, csakis az egyes. Számomra a külső is fontos, ez van, én legalább bevallom:D De legfőképp a belső tulajdonságai miatt járnék vele: imádom az iróniát, nekem is ilyen a humorom. Az, hogy túl büszke...én is ilyen vagyok, nem tudom mennyire jönnénk ki jól,de romantikus típus vagyok, hiszek benne, hogyha két ember igazán szereti egymást, és egymásnak lettek teremtve, akkor többek között olyan, hogy büszkeség, ilyenkor nagyon a háttérbe szorul:)


A 2. csak simán balféknek tűnik. Nem bántásból, de ez a szó illik rá a leginkább. Elég önbizalomhiányos-típus, ha a haverom lenne, nagyon szívesen segítenék neki, hogy kicsit "helyretegyet" magát, támogatnám, de csak mint barát jöhetne szóba.


3.típus: kisfiús, éretlen, kangörcsös kamasz. Ezek a szavak ugrottak be elsőnek:D Akkor sem kezdenék vele kapcsolatot, ha ő lenne az egyetlen pasi a földön. Irritáló és tenyérbemászó lehet. Nem lehet ilyen pasira "alapozni", családot tervezni, stb. Márpedig én csak úgy megyek bele egy kapcsolatba, ha el tudom képzelni, hogy vele éljem le az életemet, ha stabil és boldog jövő elé nézünk. Sok pasinak ez biztos ijesztő, de ez van:)


19/L


Te melyik vagy a 3 srác közül?:)

2010. szept. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Az "átlagos" titulus kissé szíven ütött, de igen, én vagyok az 1-es, de lehetőleg ez senkit ne befolyásoljon a válaszadásban, mert nem barátnőt keresek. A kérdést is csak azért tettem fel, mert úgy vettem észre, hogy hozzám máshogy viszonyulnak a csajok, mint a haverjaimhoz (félénkebbek, olyan mintha nem mernének odajönni hozzám, vagy nem tudom...) és nem tudtam, hogy ennyi infóból kivehető-e, ennyire nyilvánvaló-e, hogy ez miért van, vagy nem.


Persze gondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy azért, mert van barátnőm, de nem csak én vagyok a csapatból, akinek van (vagy szokott lenni) hosszú távú kapcsolata, hozzá mégis odamennek mindig.

2010. szept. 8. 19:01
 16/21 anonim ***** válasza:

Első!!! Engem az ilyen srácok vonzanak. A macik kimondottan nem, bár rajtam is van 3-4 kg fölösleg, lehet pont ezért nem. A sportolókkal nem igen rossz tapasztalatom volt eddig. Így eleve így állok hozzájuk.

22/L

2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elsőő egyyértelműen,de a lányok az ilyen pasikhoz tényleg maguktól nem mernek oda menni !!
2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

- az első nekem olyan "túl szép, hogy igaz legyen" típusú.

- a második pasiban az zavar, hogy (talán) csak magával foglalkozik. ezt úgy értem, hogy azt írtad, hogy a társaság központja. lehet, hogy ebből kifolyólag elnyomna, és nem nagyon foglalkozna velem.

- a harmadik pedig nőcsábásznak tűnik.

összefoglalva a harmadikkal nem járnék, mert nem tudnék megbízni benne. de az első és a második srác bejön.

18/L

2010. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1.

Mert csajból vagyok.:) És ezek az elérhetetlennek TŰNŐ fiú jobban felkelti a lányok érdeklődését mint az aki olyan " egyéjszaka azt cső ".:)

2010. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az elsőben nem tetszik az,hogy követi a divatot.Valószínű akkor sokat foglalkozik a külsejével,sok időt tölt a tükör előtt.Persze adjon magára valaki,de ne vigye túlzásba.Na meg nekem kicsit fura lenne,hogy a barátom jobban ért a divathoz,mint én.Kicsit nagyképűnek is találom,sok csaj szereti "elérhetetlen célnak" kitűzni.Nem szeretem azokat a tipikus szépfiúkat.Viszont az tetszik benne,hogy nem játszik a lányokkal és komolyan is gondolja a dolgokat,na meg az,hogy nem a 20.barátnője jár.

A másodikba nem tetszik a testalkata,és a depresszióra való hajlam.Viszont az bejön,hogy nem minden a divat,és a humora.Szeretem a olyan embereket akiken lehet nevetni.

A 3.lenne az esetem külsőre.Ami kissé fura benne,hogy egy komoly barátnője sem volt,és csak egy éjszakás kalandokat keres,így nem jönnék össze vele,max hosszas ismeretség után.

2010. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!