Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ezek alapján melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ezek alapján melyik srác jönne be nektek jobban? És miért?

Figyelt kérdés

1. (20F)

- Külső: Helyes, sportos, sokak szerint modellnek kéne mennie, szeret divatosan öltözködni.

- Belső: Nehezen nyílik meg másoknak, humora van (leginkább az iróniát szereti), szeret csak egyszerűen kint feküdni a füvön éjszaka és nézni a csillagokat. Eddig három barátnője volt, az elsővel azért szakítottak, mert nem volt hajlandó bocsánatot kérni a csajtól, a második visszament külföldre, a harmadikkal pedig még mindig együtt vannak. Sok csaj szereti "elérhetetlen célnak" kitűzni.


2. (20F)

- Külső: A tipikus "maci". Gyúr, de azért van rajta egy "egészséges" hájréteg. A divatot nem követi, de ezt mondjuk a méretei nem is igazán engedik meg.

- Belső: Nagyon nyitott, általában a társaság lelke, jó a humora (sokan már akkor elkezdenek vigyorogni, mikor megjelenik a színen :D), ha egyedül van, könnyen depressziós állapotba kerül, ezért mindig igyekszik valamelyik haverjánál lógni. Nemigazán szelektálja, hogy mely csajokkal érdemes kapcsolatba kezdenie, ezért már elég sok barátnője volt. Az alkata ellenére eléggé körbezsongják a csajok.


3. (19F)

- Külső: Jéghokizik, tehát jó teste van, e mellé társul egy kisfiúsabb helyes arc. Az öltözködési stílusa elég jófiús, kifinomult.

- Belső: Nagy dumás, a humora kissé erőltetett, de jó (Family Guy stílus), ha egyedül van szeret a városban flangálni. Az apukája még elég fiatal korában meghalt autóbalesetben, az anyukája pedig ez után inkább rábízta a nagyszülőkre a nevelést. Eddig még nem volt komoly kapcsolata, csak egy éjszakás kalandjai, de úgy van vele, hogy "míg van jelentkező, addig ez nem is fog változni".


Légyszi, függetlenül attól, hogy melyiket választottátok, vagy kijelentettétek, hogy egyik se kéne, írjatok mindegyikről egy rövid véleményt.


Kösz a normális válaszokat! :)


2010. szept. 7. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem mind a három bejönne :D

Nah jó, a második annyira talán nem mert kövér, de ha még belefér, akkor ő is. Amúgy más véleményt nem tudok mondani.

2010. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én az elsőt választanám...én is hasonló típus vagyok belsőre...21L
2010. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Timi: ) ***** válasza:

1.nem jön be,az írónikus" humora miatt,valamint túl büszke,mivel nem hajlandó bocsánatot kérni.Ő túl jó képű" és ezt az adottságát ki is fogja használni és úgy gondolom nagyképű is mindezek mellett,de ha nem,akkor sem az én zsánerem.


2.pont jó,mindig is kedveltem az olyan fiút aki nem egy szál bél és ha hájas" egy kicsit a pocija nem zavar,nem kell,hogy gyúrjon,csak ha ő is élvezi,de ne legyen benga állat sem.Általában az ilyen típusú pasik azért jönnek be,mert hasonló a stílusa az enyémhez,amiket leírtál az nagyjából rám is igaz : )


3.Szinte ugyanaz,mint az első számomra,tehát nem igazán jön be,főleg azok után,hogy írtad,szereti az egy éjszakás kalandokat,az ilyen pasi barátnőt is hamar megunná,soha nem fogja igazán értékelni azt ha valaki szereti,mert jelentkező mindig lesz" és ezzel ő is tisztában van,nehezen érő típus,kapcsolatban csak a baj lenne vele,nem tetszik az életfelfogása fogalmazzunk így.


Tehát ha választanom kell a 2.ra szavazok",mert könnyebben megtudom őt győzni,hogy érdemes mellettem maradnia,hiába sok barátnője volt,a lényeg:külsőleg bejön,és a humora is biztos a toppon van ;) mellette nem lehet unatkozni: )


23/L

2010. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az első jól hangzik, de nem jön számításba, mert foglalt. A másodikat kedvelném, ha nem lenne bizonytalan és elveszett egyedül. A harmadikkal nem is gondolnék kapcsolatra, ilyen hozzáállással.
2010. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1., A leírás alapján tetszik benne, hogy divatosan öltözködik, és izmos. Az ironikus humor viszont nem jön be!


2., Nah ő az, aki totál nem az esetem... Nem tetszik a macis alak... nekem az jött le, hogy mindenen csak röhög, nem sok mindent vesz komolyan, és ez nem tetszik.


3., Szeretem, ha egy srác jéghokizik, és akkor biztos a teste is jóó:) Hát nem tudom, ha csak egy éjszakás kalandjai voltak eddig, akkor az szerintem kicsit gáz, de ha amúgy rendben van, akkor nem kizáró ok.


Szóval nekem úgy kb. az 1-es és a 3-as tetszik=)

2010. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kérdezed? Te vagy valamelyik?
2010. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nagyon kösz! a válaszokat, jöhetnek még!


"Amúgy miért kérdezed? Te vagy valamelyik?"

Az egyik én vagyok, a másik kettő pedig két haverom, de a kérdés okára, és hogy én melyik vagyok, visszatérhetünk miután érkezett még jó pár válasz. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre, mert egyelőre a gyakorlat más mutat. :D


"valamint túl büszke,mivel nem hajlandó bocsánatot kérni."

Olyantól bocsánatot kérni, aki amúgy sem akarna megbocsájtani, csak azt akarná, hogy a másik bealázkodjon legalább egyszer... felesleges.

2010. szept. 7. 19:14
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

(Szerintem az első vagy :D)

Az első olyan tipikus átlagos, semmi extra! Lehet, hogy helyes vagy valami, de én valami különlegesre vágyok.

A másodikat inkább havernak szánnám, mert lehet vele jókat röhögni, és én lennék is vele ha egyedül érezné magát.

A harmadikat választanám, mert ő nyugott beállítottságú, és az ilyeneket iszonyúan szeretem! :D

2010. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

1.: Nem annyira jönnek be a "babaarcú" pasik, de akad kivétel, lehet ő lenne az. Nekem bejönne a humora, mert szeretem az iróniát. Én is zárkózott vagyok, viszont egyben türelmes is mások felé, szóval ez sem lenne gond. Tehát belsőleg abszolút nyerő. Az viszont kevésbé tetszik, hogy szeret divatosan öltözködni. Persze adjon magára, de ne járjon már többet ruhát venni, mint én. Na meg nem nagyon jön be a mai férfi divat.

2.: Külsőre valószínűleg nem lenne az esetem, belsőleg nem lenne vele gond, ha nem jönne össze fűvel-fával. Az ilyen ember nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra, nekem meg arra van szükségem.

3.: Vele az egy éjszakás kapcsolatai a gondom. Azaz, hogy nem is vágyik másra. Haverok lehetnénk, de engem csak akkor kaphatna meg, ha komolyan is gondolná.


Ha az elsőnek nem lenne barátnője, akkor talán őt választanám, ha a divatkövetése a normális keretek között van, de mivel foglalt, nem jöhet számításba. A másik kettőt már írtam, hogy nem.

2010. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem tetszhet valakinek az irónia, ha érti? Az egy rendkívül élvezetes, sokrétű humor, olyan nincs, hogy valaki érti az iróniát, és nem szereti. Szerintem akik ezt írták, azok nem is értik az iróniát, és ezért nem is tudják, milyen felvillanyozó és szórakoztató egy ironikus humorral rendelkező ember.


Visszatérve a srácokra, szerintem mindhárom jó fej lehet, jó haverok lennénk, de szerelmes egyikbe se tudnék lenni.

Az elsőbe a büszkesége és a belátás hiánya miatt nem, a másodikba a testalkata miatt nem (az izmos, jóképű férfiakat szeretem), a harmadikba pedig az érzelmi éretlensége, elmélyült kapcsolatra való alkalmatlansága miatt nem.


Meg én szeretem, ha egy férfinek van valami komolyabb, alkotó vagy intellektuális elfoglaltsága, ami miatt tisztelhetem, felnézhetek rá.


De csajok miatt egyiknek sem kell aggódnia :)


20 / L

2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!