Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne gondoljak az exére?

Figyelt kérdés

Tudom a múlt az múlt, és az exekkel nem szabad foglalkozni!

Nem is szoktunk igazából ezekről beszélgetni a párommal csak a kapcsolatunk elején beszéltük át, hogy kinek milyen kapcsolatai voltak...

Nekem 1 barátom volt a jelenlegi párom előtt akivel le is feküdtem, de nem tartott sokáig a kapcsolatunk.

Ő 4 lánnyal volt előttem 2-őt nem ismerek, 1-et látásból a negyediket viszont sajnos közelebbről..osztálytársam volt régen, de már az első pillanattól kezdve nem volt szimpatikus.Sőőt mondhatni ki nem állhattam..

Eléggé meglepődtem amikor megtudtam, hogy a barátom vele is lefeküdt anno, de azt mondta, hogy az még előttem legalább fél évvel volt és ne aggódjak, mert nem érdekli senki más, jelenleg én vagyok az a lány akit meg szeretne ismerni közelebbről, és komolyan gondolja velem... így nem nagyon izgatott a dolog..megemésztettem!!

Nemrégiben azonban kiderült, hogy amikor mi már kavartunk a párommal, akkor feküdt le ezzel a bizonyos lánnyal!!!

Nem fél évvel előtte, ahogy azt addig állította!

Rá pár napra pedig hivatalosan is összejöttünk!

Én persze mit sem tudtam az egészről...Egy szót se szólt, hogy mi történt pár nappal előtte csak tette a szépet!

Már pár hónapja együtt voltunk amikor még mindig írogattak egymásnak e-mailt.Ezt is nemrég tudtam meg:S

Annyira lesokkolt a dolog és nem tudom mit gondoljak...Nem reklamálhatok, mert nem csalt meg, előttem volt, de mégis rettenetesen rosszul esik és a gyomrom forog ha csak rá gondolok, hogy miközben én róla áradoztam a barátaimnak addig ő azt a csajt dugta:(

Aztán mintha mi sem történt volna tette újra a szépet nekem:S

Nem szoktam szóba hozni, nem akarok újra vitázni, mert egyszer már összekaptunk emiatt, de egyszerűen kiborulok ha csak rá gondolok....

Ezután volt olyan, hogy nem kívántam az együttlétet, mert folyton csak ezen járt az agyam..

Hiába nem akarok néha még mindig eszembe jut a dolog és nagyon zavar.Csak felidegesítem magam!

Hogy lehet erre nem gondolni??


2010. szept. 7. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok...
2010. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán gondolj arra hogy most azért van veled mert téged szeret. Bár ez a hozzáállás nálam nem jött be
2010. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbálok arra gondolni, hogy persze engem szeret meg minden.

De felrobbanok amikor találkozok a csajjal a buszon...és tudom a páromnak se esne jól ha neki kéne találkoznia azzal akivel lefeküdtem előtte!!


A legjobb haverja amúgy rágta a párom fülét, hogy mondja el nekem az igazságot, de nem volt rá képes...Pedig jobb lett volna, mint magamtól rájönni...olyan szerencsétlennek éreztem magam abban a pillanatban!!

ÁÁ mindjárt besírok....:S

2010. szept. 7. 18:17
 4/7 anonim válasza:
semmit nem tudsz tenni. vagy megbeszéled a pároddal h mit érzel és ha ezen osszeveszik veled, akk add át neki "udvozoletem". nah szal vagy megbeszéled vele és minden megoldodik vagy ezen fogsz örlődni, mígnem tonkreteszed a kapcsidat...
2010. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint az első és te is, nálam is hasonló a helyzet. Mi is kevertünk, miközben egy másik lánnyal is kavart. Ráadásul a másik lány tudta, hogy bejövök a barátomnak. Amikor meglátom megtépném, kiiktatnám, amikor meghallom a nevét liftezik a gyomrom... De nyugi, idővel csillapodni fog ez az undor.:)Tapasztalatból beszélek. Nehéz ezt megfogadni, de próbálj NE foglalkozni ezzel és semmiképp ne hántorgasd fel neki ezt mert azzal csak magadnak csinálsz problémát, mert majd jól össze is vesztek. Szóval nyugi, ha meglátod vegyél egy nagy levegőt és higgadj le! És igenis, legyél büszke, hogy veled ő együtt jár és nem csak meghúzott, mint azt a kis ribancot! Legyél rá büszke, hogy a barátodnak nem csak arra kellettél, hogy megdugjon! Ez a fontos, ne foglalkozz mással és legyél büszke, és azt a ribit meg nézd le, emrt egy kis senki!:) Puszi.
2010. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok.) Ui.: Mi már két és fél éve együtt vagyunk, annak ellenére, amit az előbb leírtam.:)
2010. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:)

Rendesek vagytok...és igazatok van!

Mert a csajnak volt pasija amikor lefeküdt a barátommal...szóval csak egy RIBANC:)

2010. szept. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!