Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden leiirni:) 15 eves lany vagyok, Romaniaban lakok, most szeptemberben kezdtem a liceumot. Ket hete ismertem meg egy sracot o is most kezdte a licit,o 16 lassan 17 eves. Nagyon tetszettunk egymasnak es persze beszeltunk messengeren/telefonon. A mult het elejen hetfon kert egy puszit(szajra) vagyis hogy masnap adjak. S kerdezte hogy adok? Vagy ha o ad elhuzodok. S mondtam h nem huzodok el nyugodtan adhat, de nem igy tortent:-S elhuzodtam, es ezutan sehogy se tudtam elmagyarazni neki ,hogy nekem nagyon is tetszik csak tul gyors. Azon a heten csutortokon mar batrabb voltam, de erezte hogy csak muszajbol adtam. Volt egy baratnoje aki megcsalta es mind probalta vissza konyorogni magat. Hetfon azt mondta nekem ha masnap nem lesz semmi ad meg egy esejt a baratnojenek. Masnap felvoltam keszulve hogy most lesz, de szunet vege volt s siettem igy nem lett semmi. Masik szuneten az osztalytarsat kuldte,hogy szoljon adott meg egy eselyt a baratnojenek. De aznap messen is ugyanugy beszeltunk,es hogy meg egyszer egyszer megfog mert tetszek neki, es a tegnap bevallottam neki hogy banom azt a napot amikor nem tortent semmi es hogy ha lehetne mindent maskepp csinalnek .Azt irta hogy az en hibam, es nem lehet tudni meg mi tortenhet...ma iskolaba se tudtam menni mert nem szeretnem latni mert rosszul esik es jut eszembe minden ami addig volt:(
2011. nov. 17. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell paráznod, az idő mindent megold.

Amúgy meg ha megcsalta a bnője, és ad neki még egy esélyt, kétlem hogy tőled akarna valamit... max vigasztalódást, vagy hogy ne legyen egyedül. Én a helyedben nem siettetném a dolgokat, mert azt hogy neked tetszik, ki tudja használni... végülis te döntésed hogy ellenállsz-e neki vagy sem.

2011. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt:) Enis erre gondoltam...:((
2011. nov. 17. 12:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Kulonben nekem is azt mondta , hogy meg mindig szereti...s oda megy ahol kap...jozan esszel nem erdekelne...de nincs mit csinaljak...annyira rosszul esik:((
2011. nov. 17. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Én a helyedbe elhessegetném azokat a bizonyos rózsaszín felhőket. Én is lány vagyok, tudom milyen az úgymond reménytelen szerelem. Én ilyenkor rögtön keresem más fiú társaságát, ugyanis segít elfelejtetni azt, aki miatt "szenvedek". Könnyen felcsap bennem a tűz, így hamar el tudom felejteni azt aki iránt csak sóvárgok. :) Ne ragadj le nála semmiképp, hisz olyan fiatal vagy még, járj nyitott szemmel a világban! :)


21/L

2011. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet.


23/L

2011. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi:)
2011. nov. 20. 00:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellettél igazán neki.. De,nyugi,van még annyi fiú.:) Sokkal rendesebbek! (Amúgy én is nemrég pórul jártam egy fiúval.tetszett,de átvert..szóval azért nagyjából átérzem,ha nem is ugyanazt,mint te)

(És bocsi,ha más is írta,nem olvastam a komikat)


16/L

2011. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2011. nov. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!