Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mi pasik vagyunk a hibásak?

Figyelt kérdés

Hogy van ez ? Mindenkinél igy van vagy csak nálam?

Akármi van a barátnőmmel mindig én vagyok a hibás... ha ő kavar vagy ő hibázik vagy késik akkor isa vége az hogy én nem csináltam igy vagy ugy stb stb

ma is mondtam neki hogy megkapta e az SMS-t erre hogy nem olvasta.. elolvasta és kb reakció semmi (csak azt irtam benne hogy szeretem és hogy nem kérek szülinapomrasemmithogy szeressen)

semmi reakció.. fél óra beszélgetés múlva mondom neki hogy jó hogy mondtál akármit is az SMS-re..meg nem is modntad már réghogy szeretsz stb (3 hónapja vagyunk eggyütt)

erre mi van? én vagyok néha izé... hát mondom fasza


2010. szept. 7. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
a csaj idióta.
2010. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lány a hülye nem te haver
2010. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk meg én voltam mindenért a hibás, pedig én vagyok a lány. Most gondold el, mikor 40 fokos lázzal ültem itthon, a párom felhívott hogy menjek vele koncertre. naná hogy nem mentem. Erre felszedett valami p*nát, és mikor kiderült leordította a fejem hogy én vagyok a szemét, mert mért hagytam őt egyedül menni, hát unatkozott. és ez csak egy a sok közül. A nőd nem teljesen 100-as, figyelj oda rá, enhogy nálatok is eldurvuljon a dolog.
2010. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Szívja a véred... A nők sokkal mocsokabbak, mint a férfiak. (általában)

Majd más megbecsül!

2010. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az áll a dolgok hátterében, hogy már nem szeret annyira, mint az elején :( :( 16/L
2010. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is/fiú!/ bulizni ment, engem nem engednek el, és én se akartam elmenni. /tömegiszony,zárkózottság,nem szeretem a bulikat. /

meg mondtam neki udvariasan, hogy nem szeretnék elmenni, de ő nyugodtan menjen. Erre elkezd nyávogni, hogy mindegyik barátjának (6an-7en mentek ..) ott lesz a csaja is. Na mondom... De elment, és olyan élményekkel jött haza, te. Ha én ott lettem volna, fele annyi dolgot nem csinált volna, az biztos.


Amúgy, a lánnyal szerintem szakíts, hagyd meg őt azoknak, akik hasonló személyiségűek! Érdemelsz te jobbat, csak megkell keresni. :)

2010. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem hagyd a lányt a fenébe.

Jobbat érdemelsz te nála.

Nekem az előző barátom volt ugyanolyan mint ez a csajszi, és én a szakítás mellett döntöttem. Azóta olyannal vagyok, aki tényleg hozzám való. :)

Remélem találsz egyszer sokkal jobbat ennél a lánynál.

Hagyd, hadd boldogítson mást a hisztijével.

2010. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!