Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve! (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Már nem szeretem a barátomat , de nem akarok vele csak úgy szakítani (nem akarom megbántani), hanem azt akarom, hogy legyen okom mi miatt szakítani vele, mit csináljak? (pl megcsal. )?Azért, h ne én legyetek a szemét, mert szakítottam vele.


Légyszives ne olyanokat írjatok, h egyszerűen szakítsak vele, mert az nem megy...:(


2010. szept. 7. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem bírsz vele szakítani akkor bizony együtt maradtok.

Senkit nem érdekel, hogy nem megy... vagy simán szakítasz vagy vele maradsz. Ez így működik. Legközelebb ne gyere össze senkivel ha ennyi felelősségérzet nincs benned, hogy normálisan le tudd zárni.

2010. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Undorító hogy valaki hogy túl ilyen bunkó lenni!! :((

Meg kell neki mondani:

"Én nem szeretném ezt tovább folytatni,vagyis a kapcsolatot"

2010. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes kommentárt..."rengeteget segítettetek" , azt hiszem többet nem is kéres itt senkitől segítséget...gratulálok, nem ez volt a kérdésem!
2010. szept. 7. 17:43
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Amikor mész az autópályán, és mindenki szembejön, akkor nem biztos, hogy ők a hülyék.
2010. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem éppen elég segítség volt, hogy itt többen is megpróbálták felnyitni a szemed, hogy nem jó úgy, ahogy tenni akarod! De aki nem veszi a lapot, annak nem lehet segíteni. Sajnálom.


A megoldás az lenne, ha megmondanád neki, ez a korrekt. Sok sikert.

2010. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
én senkit nem hülyéztem le! És tudtommal ez az oldal azért jött létre, hogy kérdéseket tehessen fel az ember! Nem voltatok még ilyen helyzetben,szóval szerintem aki nem tud normális választ írni az inkább hagyja ki!
2010. szept. 7. 17:49
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindenki kielégítő választ adott neked..de nem érted. Te örülnél, ha így szakítanának Veled?


persze, mi nem voltunk ilyen helyzetben, mert mi megmondtuk szemtől szembe, és nem akartuk még a másikat szemétnek beállítani.

2010. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem voltunk ilyen helyzetben. Tudod nekünk van gerincünk. Normális emberben fel sem merül az amit te tervezel.
2010. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17:49-re: kedves kérdező: de, voltam ilyen helyzetben. Hat és fél év után! :-( Tudod, milyen nehéz ennyi idő után szakítani? Rengeteg emlék köt össze stb. Viszont már nem voltunk boldogok, ezért lépnem kellett. Gombóc volt a torkomban, amikor elmondtam neki, és szar volt mindkettőnknek. De tök normálisan megbeszéltük, és beláttuk, így a legjobb.

A kérdésed az volt: "Mit csináljak?" Legyél őszinte a barátoddal, és mondd meg neki, hogy szakítani szeretnél. Az nem te hibád, hogy már nem szereted, mert a szerelmet nem lehet kierőszakolni. Vagyis ha normálisan, kedvesen, intelligensen beszéled meg vele a dolgot, akkor nem leszel szemét. Ha telefonon, SMS-ben vagy e-mailben intesz be, akkor szemét vagy. Az pedig a legmegalázóbb a másik számára, ha valaki szánalomból marad vele.

Fel a fejjel, merj szakítani.

2010. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi! Nagyon rendes vagy hogy normális választ írtál :)
2010. szept. 8. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!