Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve! (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Már nem szeretem a barátomat , de nem akarok vele csak úgy szakítani (nem akarom megbántani), hanem azt akarom, hogy legyen okom mi miatt szakítani vele, mit csináljak? (pl megcsal. )?Azért, h ne én legyetek a szemét, mert szakítottam vele.


Légyszives ne olyanokat írjatok, h egyszerűen szakítsak vele, mert az nem megy...:(


2010. szept. 7. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Szakítasz vele és még bűntudatot is keltenél benne? Szép...
2010. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát nem éppen ilyen válaszokat várok!
2010. szept. 7. 17:34
 3/21 anonim válasza:
100%
hát figyelj, ez elég nehéz szitu lehet... de mi lenne ha elmondanád neki az igazat, hogy nem szemétségből csak már nem azt érzed mint a kapcsolatotok elején, vagy ezt és ezt érzel. de ezmellett nagyon szereted csak már nem szeretnél vele párkapcsolatot.. sztem ez lehet a legésszerűbb és a legjobb megoldás. ha a barátod kicsit is szeret akkor megérti:) hajrá
2010. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen te vagy a szemét ha már az ilyesmi megfordult a fejedben, úgyhogy szerintem már édes mindegy, hogy mit mondasz neki. Bunkó, aljas és szemét dolog amit tervezel. Nem tudom miért nem lehet őszintének lenni. Tökéletesen jó indok az, hogy már nem szereted. Ennyi. A szellemi színvonalad nem több egy 13 éves lánykánál.
2010. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

egyetértek a előzővel

miaz hogy te nem akarsz szemét lenni mert szakítasz vele?

hát igen.. 21. századi emberek.

2010. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
pedig mine elobb tulesel rajta annal jobb... tudom hogy nehez de muszaj lesz :-( legalabb elobb tul vagy rajta,o elobb kiheveri,ne huzd az agyat meg honapokig
2010. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Igazából az a baj, hogy 15 éves koromban jöttünk össze, és már 3 éve együtt vagyunk...kicsit bulizgatni szeretnék én is, mivel ő idősebb, neki már nem kell ,mert ő már sokat bulizott! mikor járjak szórakozni ha nem ennyi idősen?..
2010. szept. 7. 17:37
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Semikor, fogd meg a kapa végét, oszt mars ki a határba...
2010. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Vélemények nem kellenek... Segítséget kértem... de az egy válaszolón kívül egyikőtök sm segített...:/
2010. szept. 7. 17:39
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem gondolom, hogy a barátod láncra verve fogva tart egy pincében és most onnan pötyögsz nekünk. Szerintem nyugodtan eljárhatsz bulizni és eddig eljárhattál volna.

Ez hülye indok.

2010. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!