Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párommal nem ugyanúgy látjuk a problémáinkat? Ő nem lát semmi gondot és nem érti, hogy mi bánt engem.

Figyelt kérdés

Sokszor csúnya hangnemben beszél velem, ami már nagyon zavar. Ha elmondom neki, hogy ez bánt engem, akkor azt mondja, hogy viselkedjek jobban, ő nem is beszél velem bunkón, túl jó dolgom van, meg keményedjek meg.


Szóval a lényeg, hogy ő egyáltalán nem érzi, hogy gond lenne a viseslkedésével és amikor ezt felhozom, akkor megsértődik. Két megoldást látok: egy a szakítás, kettő, hogy megtanulok alkalmazkodni és lenyelni a békát. Utóbbi esetben egy hosszú távon fenntartható kapcsolat lenne az eredmény, csak az egóm miatt egyelőre nem tudok mindent lenyelni, de lehet, hogy hosszú távon képes lennék a fejlődésre és alkalmazkodásra.


2021. dec. 28. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora egy idióta vagy.
2021. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésed.Ez a két opció van.Azt neked kell tudni kelyikkel jársz jobban.
2021. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Tiszteletlen veled a párod és ha ezt szovateszed, meg te alkalmazkodj. Ne haragudj, de tipli, nekem is volt ilyen kapcsolatom. A végére semmi onbizalmam nem volt és konkrétan panikrohamaim voltak a kapcsolat vége fele a felgyülemlett és le nem vezetett stressz miatt. Bunkó veled és nem veszi figyelembe, ha rosszul esik neked a viselkedése. Ezek után ne legyenek kételyeid a szakítást illetően.


23 nő

2021. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is hasonlo volt az ex.


Mondtam neki, hogy ahogyan egyik vitánál velem beszélt(mivel saras volt a dologban igy még ő kezdett el engem támadni, tipikus reakcio azoktol, akiknek vaj van a fején)azt senki nem tűrné, helyből kellene most kidobnom, semmilyen szinten nem tolerálom, nem valo párkapcsolatba.(abszolut nem jellemzo rank a csunya beszéd veszekedéseknél sem, igy ez nagyot ütött hogy ledegradált ilyenekkel hogy "k.ssoljál")


Aztán megbeszeltem vele hogy legalább probaljon kiengesztelni vagy bármi. Vállalja fel a hibáját.


Nem akarta ezt megtenni bocsánatot nem kért, minden áldott nap pampogtam ezert ezen neki.



De mivel egyeb problemak is voltak csőstől, igy ezutan asszem 1 hónap múlva kivágtam mint macskát sz.rni.


Na aztán akkor jött a sok sírás rívás, mindenért bocsánatot kért, meg változni akart, tönkrement, komolyan örültem annak (bocsi hogy ilyen "rossz" vagyok), hogy visszakap mindent, amit nekem nyújtott. Sírjon kaparjon. És nem békültem ki. Mai napi is utálom gyűlölöm, teljesen kiábrándított magábol.



A csúnya beszéd egy kapcsolatban azt jelenti hogy a párod abszolut nem tisztel nem szeret egy senkinek tart.(nem oarasztokrol irok most ahol viszont ez a norma)



Egy válóperes ügyvédtől.is azt olvastam, hogy a válás nem ott kezdodik amikor beqdják a keresetet hozzá, hanem amikor eloszor elhangzik a kapcsolatban, az elso lekezelő csunya beszéd.

(Szószerint nem tudom idézni)

2021. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

A mostani kapcsolatomban is elkezdett már "kóstolgatni" a mostani párom, azonnal sérelmeztem es jeleztem hogy ez abszolut tulmegy.

Vissza is fogta magát egyből, és javította egyből magát.

Ezt (de bármilyen kisebb foku lekezelést sem)semmiképpen nem szabad hagyni meg tűrni.

4.voltam

2021. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Te nem az a kérdező vagy, aki állandóan azzal jön ide, hogy a párja szerint "meg kell nevelni"? :D

Úgysem hallgatsz semmire, maradj vele és szenvedj. :)

2021. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Én szakítanék, nem leszek senki lábtörlője sem 2 napra, sem 30 évre. Az önbecsülésem feladása nem éri meg senki miatt. Nem kell mindig és mindenáron kapcsolatban lenni.
2021. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szakítottunk.
2021. dec. 28. 13:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok
2021. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Ügyes vagy.

Ilyenkor térnek csak észhez az ilyenek. És az még a jobbik eset.

Ha ekkor sem néz magába, mehet a fr.ncba.

2021. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!