Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel elvben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel elvben járok, de nem akar felvállalni a suliban, pedig nem vagyok se csúnya meg semmi olyan nincs bennem amit szégyelni kellene. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

már beszéltem erről vele és azt mondta hogy ez a dolog nem tetszik igy jártam ....deh én szeretnék vele lenni

előre is köszi a válaszokat ( egy 16 éves lány)


2008. dec. 14. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Az nem normális ha egy srác nem vállalja fel a barátnőjét...ne gondolj mindjárt a legrosszabbra. Attól még lehet, hogy szeret. Vannak dolgok amikről talán nem tudsz, pl ha az egyik barátjának bejöszz, és szerelmes beléd vagy valami, gondolj bele mekkora bukta ha kiderül egy életre vége lehet barátságuknak, nem tudhatsz mindent. Nem is szabad, egyszerűen ha szereted törődj bele! Ez csak egy lehetőség, csak hogy lásd lehet elfogadható oka annak, ha nem vállal fel. Idővel meg fog talán változni addig is légy türelemmel.
2008. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem éppen fordítva. Ha szeret miért nem vállal fel téged főleg ha jó csaj vagy kit érdekel a haverja?! ennyire nyuszi? mond meg neki hogy, keresel olyan csávót aki úgy áll hozzád ahogy te szeretnéd. JÓJÓ lehet durván fogalmaztam de ha ez neki nem tetszik akkor ő is így járt.
2008. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(1. válaszoló) szerintem hülyeséget írsz! Anyni "titkos" kapcsolat van Neked hogy esne ha kiderülne, hogy az exed a legjobb barátoddal/barátnőddel jött össze? Na nem azért de én is titokban tartanék mondjuk egy ilyen kapcsolatot, igaz én megmondanám a partneremnek, hogy miért. De ez csak egy példa ezernyi oka lehet annak, hogy nem vállalja fel, lehet, hogy tök jogos, csak annyira sem méltatod, hogy végiggondold rendesen!
2008. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második válaszadóval értek egyet, meg mi az h azt mondta h ha ez neked nem tetszik akkor így jártál?! Ebből nem úgy tűnik mintha nagyon érdekelné h együtt vagytok-e vagy sem, meg amúgyis ne hagyd h így beszéljen veled. Azért csak elküldtem volna a p*csába h tudja hol a helye.
2008. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és te miért tartanád titokba?
2008. dec. 14. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, majd észhez tér! Ha meg nem, nem kár érte. Én is futottam már bele olyan kapcsolatba, ahol "hivatalosan" nem vállalt a másik, mert mint utólag kiderült, még mindig az exéért volt oda, reménykedett, hogy újra összejönnek (össze is jöttek), és nem akarta, hogy az tudjon rólam.
2008. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én azért titkoltam hogy melyik csajjal játok mert szószerint szekátak vele de azok akiknek 14 éves korukban volt eloszor csajuk
2008. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
még mindig az 1. kommentelő vagyok, millió és még egy koa lehet annak, hogy a pasid titkolja a kapcsolatotokat. Ez NEM baj! csak beszéld meg vele, üljetek le és beszéljétek meg! NEM baj, de ha komolyan gondoljátok akkor ilyen mértékű titkolózás nem elfogadott!!! Persze mindenkinek legyen meg a maga kis titka a másik előtt. Nem szabad átesni a ló túlsó oldalára...
2008. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. tanár is volt, aki piszkálódott... meg az osztály előtt közröhely tárgyává tettek oszt.társak, de nem teljesen tartom egészségesnek, hogy titkol, ilyen alapon akár egy másik csajt is titkolhat, mert hát elvben járni... sokat nem ér. Mindenképpen beszélj vele erről, ha nem mondja meg, hogy mi a helyzet, szerintem nem érdemes futni utána. (L)
2008. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi sem vállaljuk fel egymást mások előtt..s nem is bánom még idáig! Jah és huszonévesek vagyunk.és millió meg 1 oka lehet annak hogyha még vár azzal h kitudodjon!! Mi nem ronottuk itt el..mondtam h nem akarom h bárki is tudjon róla...mert wlwgem van a szekállodásokból,s nem akarom h a környezetem ezt a kapcsolatot is tönkretegye!! Mert ha kiderül ott nálunk vége is...szülők miatt de ez más téma!! szóval az rosszabb h őt nem is érdekli a véleményed erről..ez gázosabb!
2008. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!