Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, igaz az hogy fiatalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, igaz az hogy fiatalon a megbízhatatlan rosszfiúk kellenek, később mikor együttélésre, gyerekvállalásra keresel partnert akkot már inkább a nyugisabb, jófiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz akkor, kb hány évesen van ez a "váltás"?
2021. dec. 24. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

10

Hány embert kellett amiatt feljelentéssel fenyegetnem, mert az én szavam helyett ebben a moslékban próbált hinni... Tudathasadás much?

2021. dec. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan hogy váltás. Kiben mikor érik meg a dolog, és nem feltétlenül a rosszfiúkhoz vonzódunk, de te mit tudnál tenni nőként, ha a magabiztos pasi nem teketóriázik, nyomul, akkor mit kezdjek egy szende pistikével a sarokban, aki még a közeledésemet is visszautasítja zavarában?

Aztán ezek a pistikék mondjuk 1-2 évtized után megemberelik magukat némelyik fejlődik annyit hogy nagy nehezen össze tud szedni egy nőt. Szerinted ki vár erre évtizedeket?

2021. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
Amikor kiélték magukat, és jön a kapuzárási pánik, akkor kell egy balek...
2021. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

A nők nem keresnek.

A nők jelzéseket adnak, hogy lehet feléjük közeledni. A rosszfiúk élnek evvel a lehetőséggel, sőt pofátlanul akkor is nyomulnak ha nem kellenek. A “jófiúk” ezzel szemben elbújnak a sarokban nem kezdeményeznek, sőt ha te közeledsz azt se viselik el. Aztán mikor megemberelik magukat és normális lessz belőlük akkor már kelleni fogan ők is.

2021. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Rossz hírem van. Aki 20évesen rosszfiú, az 10-15 év múlva még bőven lehet jó, mert kiéli magát, és benő a feje lágya. Szóval ugyanazok fognak kelleni. Neked tök mindegy, milyen fiú vagy, ha most nem kellesz, később se fogsz.
2021. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak,, igaz az hogy fiatalon a megbízhatatlan rosszlányok kellenek, később mikor együttélésre, gyerekvállalásra keresel partnert akkot már inkább a nyugisabb, jólányok kellenek?
2021. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiatalon is a jófiúk kellettek, csak hát le se szartak... a rosszfiúk úgyszint...

Mit kellett volna tennem?

Erőszakoskodni a jófiúknál, hogy kelljek nekik?

A férfiak udvarolnak, a nők fogadják az udvarlást.

Férfinak éreztem volna magam.

2021. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minden a tapasztalattól függ. Valakinek kevesebb, valakinek több kell hozza, hogy lássa a kizáró okokat, amiket nem szabad/kell elfogadni egy kapcsolatban. Ha az ember kellő önismerettel és önbizalommal rendelkezik, nem fog rosszfiuval leállni, ha meg folyton csak ilyeneket fog ki valaki, ott nála hibádzik valami a rendszerben…nekem kamasz koromban is taszító volt az olyan srác, aki minden csajt fűzött és hangos volt, már akkor a nyugisabb srácokat kerestem. Általában én voltam az első barátnő, így amikor elég önbizalmat adtam nekik, szépen le is léptek. Most olyan párom van, akinek szerencsére nem én vagyok az első, pontosan tudja, hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban, extrém sportot ugyan űz, de ezt már évek óta és nem nagyzolásból, egyszerűen szereti csinálni. Úgyhogy pl nálam nem volt ilyen váltás, mert kezdetektől fogva a nyugisabb sracok vonzották, csak hat velük sem mindig jött össze a dolog…


23 nő

2021. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!