Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny, aggódós ffiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, aggódós ffiak megbízhatatlanok és állandó görcsben tudnak csak élni egy nővel? Megoldás?

Figyelt kérdés

Nem első eset, hogy olyat fogok ki, aki nem egészségesen féltékeny.


(Jogtalanul csesz le, számonkér, lelkiismeretfurdalást kelt, ha a masik nemmel találkozom, jóformàn titkolnom kell ha vkivel szóba állok, gyanúsítgatások netovábbja, vádak, a válaszaimat magyarázataimat nem értik, fújják tovább a magukét, állandó görcs velük egy sima nap is, folyamatos megerősítést, "nyalást"igényelnek)


Nincs nagyon miből válogatni. Örülök egyáltalán, ha normális igényes ffit találok, vagy aki jó a szexben, stb stb azaz a többi oldala viszont annyira pozitív hogy inkább megbecsülöm. Szóval így sincs nálam alacsonyan a léc, nemhogy még ha a maradt pár %-ot is szűrném, soha nem lenne barátom ha nem vagyok kompromisszumképes valamilyen szinten. Azaz nem olyan tanácsokat szeretnék, hogy dobjam ki.


Jelenleg a mostaninál különböző modszereket tesztelek hogy melyik a hatékony olyankor mikor "bekattan".

Próbáltam már:

- asszertív tisztelettudo nyugodt kommunikáció

- mentegetőzés, magyarázkodás, a helyzetek megvilágítása más szemszögből

- rövidre zárás, a téma ignorálása, ráhagyás

- kikérni magamnak a feltételezéseket sértegetéseket, önvédelem

- visszatámadás, "viszontféltékenykedés", a helyzet megfirdítása ő legyen aki magyarázkodik, ne én.


Érdekes, de az utolsó az, ami eddig hatékony. De az is csak ideig óráig, azaz a legközelebbi alkalommal megint kezdik.


Egy egy szabadidős vagy családi stb programbol SEMMI más (poz.élmenyek), nem maradnak meg soha, kizárolag csak olyan félpillanatok amiken lehet kattogni meg balhézni.

Azaz szazalekos arányban nézve:a program vagy akár egy kulonlegesen szerelmes éjszaka, ha 100%, nem a 99%- nyi pozitív dolgok maradnak meg az agyukban, hanem az az egyetlen % amin épp bekkattant. Az összes poz.élmenyt egyszerűen teljesen kiszortírozza az agyuk, es kizárolag az 1% neg.élmenyt mantrázza, bekattan, napokig hetekig hozza fel. Nem egyszer mondtam már neki hogy mikozben én Boldog vagyok egy egy program után, egyszeruen teljesen lehoz. Nem lehet vele repkedni, ő miert nem tud velem boldog lenni??


A kapcsolatra vetítve ők egy megbízhatatlan labilis jellemek akkor?

Az exem pl kicsinálta magát is és engem is, a Kapcsolatunkat ezzel és lelépett.

A mostanival mit várhatok?


Vagy hogyan kezeljem?



#féltékenység labilitás
2021. máj. 21. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem minden férfi ilyen, nem kéne eltürnöd. de ha semmiképpen nem akarsz szakitani akkor válts androgunebb külsőre ami nem jön be ugy a pasiknak
2021. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az ex mellett joforman fiunak kellett öltöznöm. Sportos cuccok stb.

Az se jött be.

2021. máj. 21. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Mennyire lenne unalmas ha olyat találnál aki a leirás szerint az ellentéte a mostaninak?

Mennyi időn belül dobnád ki és szaladnál az első féltékenykedőhöz, vagy a legutóbbihoz?

2021. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem 2 barátom volt.

Borzalom nehezen találok olyan férfit aki nekem tetszik(es ezalatt nem csak a kulsőt értem!)

2021. máj. 21. 09:00
 5/10 A kérdező kommentje:
A kövire sincs garancia mellesleg.
2021. máj. 21. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Van ám olyan is amikor nem veszi észre magát az illető, hogy adja a lovat a másik nemnek... És be sem látja, hogy milyen stílusban teszi, nem is érti miért baj, ha enyeleg...
2021. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ők is ezt mondják hogy én viselkedem ugy.

Ismerem már ezt a dumát..az állando hibáztatások, vádak


Na mindegy.

A szex legalább vele kárpótol.

2021. máj. 21. 09:19
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is értem tényleg.mert amugymeg tenyleg tök jo pasik.

Még én lehetnék féltékeny inkabb valojaban..

2021. máj. 21. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

"Nincs nagyon miből válogatni. Örülök egyáltalán, ha normális igényes ffit találok, vagy aki jó a szexben, stb stb azaz a többi oldala viszont annyira pozitív hogy inkább megbecsülöm. Szóval így sincs nálam alacsonyan a léc, nemhogy még ha a maradt pár %-ot is szűrném, soha nem lenne barátom ha nem vagyok kompromisszumképes valamilyen szinten."


De, alacsonyan van a léc.


A szex pedig jó dolog, de nem lehet rá alapozni egy kapcsolatot...

2021. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nincs olyan, hogy egészségesen féltékeny, az egészséges és a féltékeny teljes mértékben kizárja egymást - nyilván ez abban az esetben értendő, amikor te nem adsz konkrét okot a féltékenységre a viselkedéseddel. De vegyük úgy, hogy ez az alap helyzet. A féltékenység a saját kötődési és önértékelési problémáiról szól, arról, hogy képtelen feldolgozni korábbi csalódásokat amikért most téged büntet, arról szól, hogy az illető képtelen bízni önmagában és a másik emberben. Nem, nem lesz jobb, csak rosszabb, taktikázhatsz de hosszútávon nem mész vee sokra. Ha te ezt haljandó vagy eltűrni csak mert jó a szex, akkor meg is érdemled. Ne lehetsz sokkal jobb, ha beéred ezzel a fajta hulladék jellemmel. Majd megjön az eszed, vagy nem, a saját életedet úgy cseszed el ahogy jólesik, én csak azt remélem gyereket nem vállalsz és nem termelsz ki még egy súlyos lelki sérültet, van elég a világban.
2021. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!