Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomazolika kérdése:

Lányok! Titeket zavarna ha a barátotok DJ lenne?

Figyelt kérdés
A féltékenység miatt kérdezem ,hogyha mondjuk nem lennétek ott minden buli akkor aggódnátok hogy mi történhet? (Már ha be meritek vallani a féltékenységet!) 20/F
2010. szept. 6. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ja, én tuti féltékeny lennék a keverőpultra...
2010. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na most komolyan...

ebben a helyzetben vagyok és mindig gond volt ebből, csak arra lennék kíváncsi hogy van-e olyan női lény aki nem ...

2010. szept. 6. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem lennék...
2010. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neeem, sőőőt. De nekem azért fontos hogy legyen valami magasabb fokú képzettsége is, lehet ezért lepontozni. Első barátom volt néha dj, ezért szép emlékek fűznek ehhez.

A féltékenység csak tőled függ (illetve ha elméletben beszélünk akkor a pasimtól). Úgy kell viselkedni hogy lássam nincs miért aggódni. Nem hal bele senki ha nem csinál magának még csak félreérthető helyzetet sem.

2010. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen de ha iszik az ember és cicire autogrammol az mondjuk gáz? Amúgy nálad mi a magasabb végzettség? Talán találkoznunk kéne :) !
2010. szept. 7. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia,


nekem zenész a barátom, és hát elég jóképű is, és köztudott, hogy ez a kombinácó a legtöbb lánynak eléggé nagy vonzerő egy férfiben. De én sosem vagyok féltékeny, mert a párom kimutatja a szeretetét, törődik velem, tehát érzem, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Azt gondolom, ha meg akarna csalni, bárhol megtenné, nem kellene neki zenésznek lennie.

Mást biztos zavarna az a közeg, ami a barátomat körülveszi, de engem nem zavar ha más lányokkal is kedves, vagy cicire ad aláírást, mert nekem megadja a szeretet és a törődést, tehát engem szeret.


Szerintem egy megfelelően érett gondolkodású lány kell ehhez, illetve az is fontos, hogy mindig add a tudomására, hogy neked ő a legfontosabb, nagyon szereted stb.

Mert nagyon sok kapcsolatban látom, hogy azt hiszik a felek, hogy a féltékenység a probléma, pedig mélyebben kiderül, hogy a probléma az, hogy már nem éreztetik egymással a szeretetüket, és ezért kezd el féltékenykedni valamelyik partner, mert a meg nem kapott törődés miatt érzi, hogy ő nem elég jó, és másokkal pedig kedvesebb a partnere. És erre a meg nem kapott kedvességre féltékeny az illető, csak nem tudatosítja magában.


21 / L

2010. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:53


Köszönöm a választ! teljesen igazad van már csak 1 kérdésem van hol lehet ilyen lányokkal találkozni mint te???????????

azért jó látni hogy vannak még normális emberek ezen a planétán ! nagyon köszönöm ....

2010. szept. 7. 02:46
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Utolsó vagyok. Hát általános helyeken lehet velünk találkozni, ahol minden ember megfordul :) Pl. suli, utca, körzeti orvos, hentesbolt :D


Komolyra fordítva, szerintem ha alapból féltékenyebb típus is a barátnőd, ha odafigyelsz, hogy kifejezd neki a szeretetedet, akkor biztos nem lesz féltékeny. Itt nem ajándékokra meg ilyenekre gondolok, hanem puszta szavakra, gesztusokra, odafigyelésre.

Esetleg segíthet, ha direkt olyan lányt keresel, aki tisztában van magával, elégedett az életével, vannak saját hobbijai stb. mert az ilyen lányok kevésbé féltékenyek, kevésbé függenek a párjuktól.

2010. szept. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!