Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, ha a jelenlegi barátotok mindig viseli azt a karkötőt, amit a volt barátnője csinált neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha igen,miért?
2011. febr. 11. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiúként írom, hogy te mit szólnál ha a csajod mondjuk egy gyűrűt vagy vmi hasonlót hordana amit az expasija adott neki hogy "mindig emlkezzen rá"..


Nem tenném szóvá de biztos rosszul esne.. F/16

2011. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem!

Én is hordom azt a gyűrűt amit volt barátomtól kaptam!

Mindennap hordom és ha ránézek a gyűrűre nem jut eszembe hogy azt tőle kaptam! Egyszerűen csak tetszik és már hozzászoktam!

Nem kell mindig a legrosszabra gondolni!

2011. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt jelenti még kötődik a lányhoz. De ha már velem van, legyen szíves hozzám kötődni. Majd kap másik karkötőt. Nekem is van olyan karkötőm, amit volt baráttól kaptam, szakítás után nagyon sokáig nem volt rajtam. Majd évekkel később vettem fel, amikor már nem jelentett számomra az illető semmit, és a karkötő sem őt juttatta eszembe. Ha esetleg nálatok is erről van szó, akkor, de csakis akkor, nem bánnám, hogy hordja. Had hordja, ha annyi szereti. De ha egy mód van rá, inkább ne.
2011. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
engem baromira zavarna ha a barátnőm az exétől kapott karkötőt hordja. nehogymár...
2011. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor jegyezzem meg neki? A csaj már más pasival van együtt,igaz annó a csaj csalta meg a barátomat,most már barátok,de azért nekem is megütötte az orromat ez..
2011. febr. 11. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar akkor vedd le róla álmában oszt add le a zaciba! Utána pedig kitartóan tagadj mindent!
2011. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!