Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képesek vagytok úgy elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok úgy elhagyni valakit, szeretitek, de sok a veszekedés? Vagy számíthatok még rá hogy hív?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és sokat veszekedtünk a párommal az utóbbi időben.GYakorlatilag nekem is igazam volt, és neki is.Nem engedtünk.Sok esetben viszont mikor kibékültünk óriási indulatokkal tele, tökéletes szerelmes szexünk volt, aztán a nap további órájában az együtt töltött idő is tökéletes volt.De sajnos ahogy nem voltunk együtt, én elkezdtem féltékenykedni, miért nem velem van, mi más fontosabb dolga lehet, ha régen állandóan együtt voltunk.Volt hogy kinyomta a telefonom, mert igaz előtte ezt is eljátszottam, hogy veszekedtem benne, és meghallották.Most vasárnap is újrakezdés céljából csináltunk egy gyönyörű hétvégét, de a végére a telefonját nem vette fel előttem, tudom ki hívta, nem"olyan"de miért nem vette fel, össze vesztem vele.Azt hiszem itt a vége, de ha délután meg tökéletes jó volt együtt, éreztem hogy nagyon szeret, szerintetek képes teljesen abba hagyni?1 napja nem beszéltünk, se üzenet, se telefon, semmit.Ilyen még nem volt, talán 1× SZerintetek mit tegyek hogy megtudjam akar e még valamit tőlem? Felhívni nem akarom, mert már megígértem hogy nem veszekszem, de ha igazam van nehéz megállni.Úgy érzem itt a vége, de nem szeretném mert érzem hogy nagyon szeretjük egymást, de mind a ketten nagyon makacsak vagyunk, és így nehéz kompromisszumot kötni.Akkor nem is fog működni szerintetek?Mit tegyek most?Nagyon hiányzik, és szerintem én is neki, de nem bírja velem mert kibirhatatlannak tart.Azt mondja ha nem veszekszek nagyon szeret.Most ilyenkor mi van?
2010. szept. 6. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem teljesen értem. Mi a te problémád? Az, hogy van melletted élete, és nem csak veled van elfoglalva. Szerintem ez így normális. Mert félrelépésről vagy annak gyanújáról nem írtál. És mi az ő problémája? Erre nem jöttem rá, azon kívül, hogy sokat hisztizel. Szóval én most kívülállóként csak annyit látok, hogy TE teszed tönkre ezt a kapcsolatot. Inkább élj mellette te is saját életet, nem kell állandóan a másik nyakán lógni.

25/f

2010. szept. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a párom 1 napig duzzog,meg nem lehet hozzászólni,de utána mindig bocsánatot kér, vagy csak szimplán kibékülönk és olyan mintha nem is veszekedtünk volna.Pedig mi is szinte minden héten összekapunk.Azt mondja ha nem szeretne akkor nem is veszekednénk, hisz akkor nem érdekelné egyikünket sem az ami miatt összekapunk.És emiatt nem is tudna elhagyni,mert egy veszekedés nem éri meg h.tönkre menjen a veszekedés.A lényeg h. mindkét fél próbáljon alkalmazkodni a másikhoz és kompromisszumot kötni,ha tudom h. a párom feszült,akkor csak meghallgatom és csöndbe maradok,nehogy olyat mondjak ami miatt veszekedés történik.AMikor meg jóbal vagyunk és lehet vele beszélni,akkor megbeszélem vele,h. mit kellen tenni h. ne balhézzunk annyit,mert egy veszekedés alatt ilyet nem lehet megbeszélni,csak ha nyugi van.Próbáljátok ki.
2010. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!