Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képesek vagytok úgy elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok úgy elhagyni valakit, szeretitek, de sok a veszekedés? Vagy számíthatok még rá hogy hív?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és sokat veszekedtünk a párommal az utóbbi időben.GYakorlatilag nekem is igazam volt, és neki is.Nem engedtünk.Sok esetben viszont mikor kibékültünk óriási indulatokkal tele, tökéletes szerelmes szexünk volt, aztán a nap további órájában az együtt töltött idő is tökéletes volt.De sajnos ahogy nem voltunk együtt, én elkezdtem féltékenykedni, miért nem velem van, mi más fontosabb dolga lehet, ha régen állandóan együtt voltunk.Volt hogy kinyomta a telefonom, mert igaz előtte ezt is eljátszottam, hogy veszekedtem benne, és meghallották.Most vasárnap is újrakezdés céljából csináltunk egy gyönyörű hétvégét, de a végére a telefonját nem vette fel előttem, tudom ki hívta, nem"olyan"de miért nem vette fel, össze vesztem vele.Azt hiszem itt a vége, de ha délután meg tökéletes jó volt együtt, éreztem hogy nagyon szeret, szerintetek képes teljesen abba hagyni?1 napja nem beszéltünk, se üzenet, se telefon, semmit.Ilyen még nem volt, talán 1× SZerintetek mit tegyek hogy megtudjam akar e még valamit tőlem? Felhívni nem akarom, mert már megígértem hogy nem veszekszem, de ha igazam van nehéz megállni.Úgy érzem itt a vége, de nem szeretném mert érzem hogy nagyon szeretjük egymást, de mind a ketten nagyon makacsak vagyunk, és így nehéz kompromisszumot kötni.Akkor nem is fog működni szerintetek?Mit tegyek most?Nagyon hiányzik, és szerintem én is neki, de nem bírja velem mert kibirhatatlannak tart.Azt mondja ha nem veszekszek nagyon szeret.Most ilyenkor mi van?
2010. szept. 6. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én is azé hagytam el a csajomat kb egy hete mert sokat veszekedtünk...kb egy hétig minden ok volt...aztán pár napig alt a bal..de jobb így,pedig szeretem :|

20f

2010. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor képes vagy átadni másnak?Meddig voltatok együtt?Min veszekedtetek?
2010. szept. 6. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok...hat meg fel szoktam hívni,és szarul esne ha mar most mással lenne :-s hat mindenfélén összekaptunk,pl eleinte sokat hazudott és néha előjött bennem...olyan 5 hónapot voltunk
2010. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor kb. a te szitudban vagyok én ebben az esetben, én vagyok te helyzetedben példának az enyémben. Én is rajtakaptam a hazugságon, és több esetben kinyomta a telefonom, ezért veszekedtem vele.Besokalt.Ő nem veszekedős egyébként.Mit tehetek most?Várjak hogy jelentkezzen?Nagyon hiányzik már csak a hangja.Pedig nem férünk össze, de a szex iszonyatosan jó, még soha senkivel nem volt ilyen jó.
2010. szept. 6. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a szituban vagyok,sok-sok veszekedés..néha nagyon durván.Ö azzal érvel hogy tul hisztis vagyok.De én akkor sem akarom lenyelni a békát ha valami nem tetszik azonnal szóváteszem és ebböl jön a vita.Számtalanszor szakitottunk már de alapjában véve megörülök érte és tudom hogy Ö is.Öt szeretem,Öt akarom.Sokszor megbeszéltuk hogy máshogy lesz de hiába.Tehát szerintem(a ti esetetekben is) ebböl hosszutávon nem lenet semmi.A párkapcsolatom katasztrófa és ugyanakkor nagyon szenvedélyes.Elöbb-utóbb el kell engedni a másikat tudom én is, igyekszem halogatni a dolgot de nagy árat fizetek érte..
2010. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, én szakítottam már úgy, hogy szerettem, de ezt nem bírtam tovább. a csavar a dologban, h én veszekedtem és azért mentem, mert alapjáraton nem vagyok veszekedős, de ő kihozta belőlem. mellette tuti házisárkáyn lettem volna, ezért inkább leléptem :)
2010. szept. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez szomorú, mert szerintem kellene lennie kompromisszumnak ha egyszer akarjuk egymást.De akkor hova lesz a nagy szerelem ha az ebmber elhagyja az élete választottját, akkor hogyan tud utána könyen találni?Én nekem nehéz lenne, mert ő az ideálom mindenben, és én meg neki külsőnek nagyrészt, meg ha nem veszek vele össze nagyon szeret,mert sokat viccelődünk,meg nevetünk :) SZóval nem tudom mi lesz a vége, de félek, hogy nem jó, mert sokáig szeretni fogom még. Mit tegyek most?
2010. szept. 6. 23:46
 8/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy hosszútávon kicsinál a békétlenség. nem lehet tartósan olyannal lenni, akivel nem vagytok egy hullámhosszon. a szex lehet fantasztikus és ezért lehet maradni egy ideig, én azt mondom, ezért egy kicsit talán még érdemes is. de ha amúgy az idegeiden táncol, előbb-utóbb önmagadat választod majd a saját, jól felfogott érdekedben :-( valami ilyesmit érezhet a barátod is. pedig szeret téged, szerintem is.
2010. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De most itt a nagy csend, és nem merek lépni/sms,felhívni/ mert félek a visszautasítástól,mert onnantól már nem akarok megalászkodva kuncsorogni.nem tudom mit csináljak.Egy nap telt el, de már megörülök.Félek, hogy más karjaiba siet vígasztalódni, és elfelejt.Arra gondoltam holnap írok egy sms-t ,csak annyit, hogy /hiányzol!/vagy nem tudom.
2010. szept. 7. 00:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet tudjál,1 kapcsolatban soha ne add fel önmagad,te vagy aki vagy,a barátod is az aki,ha ugy érzed igazad van igenis állj ki magadért mert az ember csak akkor tud a másik mellett boldog lenni ha elfogadja a másikat ugy ahogy van.Nézeteltérések mindenhol vannak,viták...de azt soha nem 1 ember robbantja ki,mindenhez 2 ember kell,különösen 1 párkapcsolatban,mert ok és okozat.Ha ugy érzed vagy gondolod hogy igazad van jó pár átgondolt éjszaka után is,ne keresd és ez nem az ego,hanem ez igy van rendjén ha hiányzol neki s belátja h ö is lehet hibás keresni fog,ha nem akkor egy önzö ember aki a sérelmeit nyalogatja.A kompromisszum 2 emberes dolog s ti elég makacs emberkék vagytok igy ez a kapcsolat most halott ide vagy oda szeretet vagy levesztek magatokból..mind2en nem csak Te vagy Ö vagy kikészitittek 1 mást s elöbb utobb vége lesz.Ha ugy gondolod most neked van igazad ne keresd,felfog hivni ha ugy érzi,ha nem akkor ámen.Lehet kicsit sarkallatos vagyok de néha nem árt bizonyos dolgokat reálisan kezelni.
2010. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!