Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jó döntés szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pro Patria kérdése:

Mi lenne a jó döntés szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány... szerelmesek vagyunk egymásba... Egymással veszítettük el a szüzességünket, megkértem a kezét, minden tökéletes volt.

De aztán hazudott nekem egy fontos dologban, a szemembe, és máig se tudnám, ha a barátnője nem szólta volna el magát.

Elvesztettem a bizalmamat benne, nem tudok együtt élni egy nővel, akiben nem bízhatok. Sok más tekintetben is "elhanyagolt", nem mutatta ki a szeretetét, mindig az ő dolga volt fontosabb mindenben, sokszor megszegte az ígéreteimet, röviden: nem becsült meg. (De meg kell említeni, tényleg szerelmes, viszont nekem ezek az apró dolgok/gesztusok igenis sokat számítanak egy kapcsolatban)


Van egy másik lány. Kis tini kora óta belém van zúgva, mióta ismer, nem volt barátja - miattam. Imád, verseket ír rólam, majdnem minden nap rólam álmodik, amiket le is ír. Szép, kedves, őszinte, és szeretem. Kifogástalan az arca, a teste, a jelleme, csak jót lehet elmondani róla.

Mégsem tudom elképzelni vele a jövőmet. Ha felhúzom a gondolatomban a fátylat, nem őt látom... Nem tudom elképzelni 10 év múlva reggeli közben.


A szívem az elsőt, az eszem a másodikat választaná. Mi a helyes döntés??


2010. szept. 6. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. HARMADIK! és sok sikert hozzá:)
2010. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik se jó, hosszútávon mindegyik csak szenvedés lesz. 10 év múlva valószínűéeg egy még ismeretlen harmadik nővel fogsz élni.
2010. szept. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne a második. Aranyos, kedves, csak éppen eléggé felöltöztetett már bálvánnyá. Csalódni fog benned, hogy ember vagy. Ha az elsővel nem jön össze a dolog, akkor irány egy hamradik.
2010. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!