Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok csinál ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok csinál ilyet az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés

Barátom sokszor van hogy alszunk és egyszer csak megébred és amolyan félálomban elkezd simogatni, lehúzza a bugyim és elkezd ott is simogatni stb.


Nem szokott álmodni, de reggel mikor mondom mit csinált éjjel azt mondja rémlik neki vlmi de elgondolkodik h álmodta e amit meséltem vagy sem.


2021. dec. 19. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk ritkán, mert tudja, hogy utálom, amikor éjszaka erre kelek. Sajnos eleve rossz alvó vagyok, és ha felébresztenek, akkor már nem nagyon tudok visszaaludni.
2021. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

10, vagy csak éjszakánként aludni szeretnék. Szeretek a párommal szeretkezni, de nem álmomból felriasztva az éjszaka közepén.

Én nem izgalomba jönnék, hanem mérges lennék, ha az éjszaka közepén felkelt, mikor pár órája feküdtünk le és pár óra múlva kelnem kell. Így se alszom többet 6 óránál általában. A rendelkezésre álló időt alvással tölteném.

Lehet szexelni jóformán bármikor a nap folyamán, lefekvés után nekem marhára nem lenne rá igényem. Ha ettől szar a kapcsolatom, legyen úgy.

Szerencsére a páromnak sincs erre igénye. Beszéltünk már erről párszor. Ő se díjazná, ha arra ébredne az éjszaka közepén, hogy tele van a szám vele.

Nem mindenki tartja ezt annyira szupernek.

2021. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
ha jó a szex, akkor jól lehet utána aludni 🙂
2021. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%
Az enyém szokott. Van amikor szex lesz belőle, ha viszont nagyon fáradt vagyok, akkor alvást tettetek és pár mp alatt visszaalszik ő is :D
2021. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt még ilyenben részem. Amikor ezt csinálja akkor kezdj el beszélni hozzá vagy ránézni. Akármit.
2021. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Hála az égnek, nem.
2021. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, hogyan lehet hibáztatni egy fél, vagy háromnegyed álomban lévő embert?

Ráadásul akkor is gyengéd: az őszinte dolog.


Csomószor alszunk el kis-nagy kifliben és ébredünk úgy, hogy a feje a mellemen van.

Az kétszemélyes mozgás, de egyikünk sem emlékszik mikor, hogyan, ki kezdte!


Szerintem nem para.

2021. dec. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki
2021. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!