Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok csinál ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok csinál ilyet az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés

Barátom sokszor van hogy alszunk és egyszer csak megébred és amolyan félálomban elkezd simogatni, lehúzza a bugyim és elkezd ott is simogatni stb.


Nem szokott álmodni, de reggel mikor mondom mit csinált éjjel azt mondja rémlik neki vlmi de elgondolkodik h álmodta e amit meséltem vagy sem.


2021. dec. 19. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Bár nekem csinálná ezt :D
2021. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

En nem mernek mellette nyugodta aludni..

Megis mit kepzel magarol, hogy ezt megengedi maganak??

2021. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen, simán van ilyen. Nekem az egyik exem a kapcsolatunk legeljén csinált ilyet és elég vicces volt, amúgy csak ölelgetett, meg simogatott ő is, nem mászott rám. 2-es kicsit túlgondolta a dolgot (vagy provokál).
2021. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De érdekes hogy nem erőszakosan teszi ezeket..
2021. dec. 19. 21:07
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
7 éve vagyunk együtt. Sok mindent művel álmában, de soha nem nyúlt hozzám. Én se díjaznám. Vagy alvajáró, vagy hazudik. Egyik se túl jó opció.
2021. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Olyan szokott lenni, hogy álmában átölel, simogat vagy hasonló, de ilyesmit teljesen ébren szokott csak csinálni. Olyan volt már, hogy saját magát kezdte el fogdosni, de engem csak ébren szokott.
2021. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Kész, nem értem, hogy miről van szó... Miért lenne erőszakos?
2021. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Volt ilyen, mert alvajáró.
2021. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de ha csinálna, biztos nem kérdést írnék ki róla, hanem kihasználnám a hangulatot. 🤷🏼‍♀️
2021. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
5 jó kapcsolatotok lehet, ha ez zavarna
2021. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!