Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy kapcsolat, hogy nincs közös baráti körünk?

Figyelt kérdés

Engem nem szeretnek a barátai, és őt sem az én barátaim...


19/F 16/L


2010. szept. 6. 17:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szakítottunk már 1x, és hát eléggé földbedöngöltem szegényt neten keresztül, amit a haverjai is láttak, röviden ennyi...
2010. szept. 6. 18:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Akármit is mondtál neki, biztos nem volt szép, de ha megbocsájtott és együtt vagytok, akkor a haverjainak nem sok köze van, ahhoz, hogy veled van, útálhatnak is, ha a barátod túltette magát a dolgon, és őt nem zavarja. A haverjai meg ne foglalkozzanak veled, nézzék azt, hogy szerelmesek vagytok és remélhetőleg boldoggá teszed a barátod, és ennek örüljenek, ha fontos nekik a barátság.
2010. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a földbe döngölés után azt gondolták jobb is hogy megszabadultak tőled és most egyszerűen nem értik miért vagy megint köztük ezért nem kedvelnek.De minek jöttetek akkor újra össze vagy egyáltalán minek döngölted a földbe és persze az is fura hogy a haverjai láthatták ezt
2010. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De még kb életükbe nem láttak, sose volt velük közös programunk :/
2010. szept. 6. 18:40
 15/18 anonim ***** válasza:

hát nálunk nincs ez az utálat,de nem szoktunk elmenni barátokkal,mert messze lakunk stb..

nálunk inkább akkor már így a család.

nincs kb veletek egykoru unokatesoja esetleg? vagy bármilyen hasonló korú rokon?

amugy szerintem ez miatt nem mehet tönkre egy kapcsolat(:

2010. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincs olyan rokona, aki errefelé lakna, és nekem se nagyon, aki van, az dolgozik.. :(

Remélem menni fog újra, most nem szeretném, ha ellaposodna a kapcsolatunk, múltkor ezért szakítottunk.. :(

2010. szept. 6. 18:50
 17/18 anonim ***** válasza:
lényegtelen hogy még szinte nem is találkoztál velük meg van most már róluk a véleményük és ezt vagy sok barátkozással tudod eltűntetni persze az is lehet hogy soha nem fognak teljesen befogadni és kár hogy nincs veled egykorú a baráti körében mert az is zavarhatja őket hogy túl fiatal vagy plusz így nem lesz számodra egy hasonló felfogású ember akivel társaloghatsz mindenesetre kitartás ne add fel és légy határozott ne pedig bátortalan ha találkozol velük
2010. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi meg egy városban élünk, mégse találkozunk minden nap, söt aludni is csak hétvégén szoktunk együtt. És szinte sose megyünk el együtt sehová. A barátaival szoktunk havonta 1x talizni,de én legtöbbször csak üldögélek mellette mert nem tudok a szakmai dolgokba beleszolni.

Ö is volt az én baráti körömnél egyszer,de mikor legközelebb invitáltam, azt mondta inkább kihagyná ha nem baj, megh nem szereti a részeges embereket,mert páran már elözöleg is kezdtek ittasodni (ennek ellenére az azelötti hét végén mikor elment 2 munkatársával "meginni egy sört" ö is berugott...)

Szal nemtom. De baj h együtt szinte sehová..

2011. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!