Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy kapcsolat, hogy nincs közös baráti körünk?

Figyelt kérdés

Engem nem szeretnek a barátai, és őt sem az én barátaim...


19/F 16/L


2010. szept. 6. 17:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igazából nekem alig van pár barátom.. Jó lenne szerinte is néha elmenni úgy többen szórakozgatni.. :/
2010. szept. 6. 17:15
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltunk mi is.Vagyis,hogy nem voltak közös haverjaink,nem jártunk egy baráti kötbe...vége is lett...többek között ez is közrejátszott.Nálunk legalábbis.
2010. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
körbe* bocsi.
2010. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát, részemről elfogadható lenne, ha mindenhova kettesbe mennénk, pl bulizni, vagy csak beülni egy parkba vp-zni.. :/
2010. szept. 6. 17:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálunk az a helyzet, hogy nekem nincs olyan, hogy baráti kör, a páromnál pedig van,egy ilyen 10-12 fős baráti kör. Sokszor meghívtak már minket, közös kajálásra, szalonnasütésre, vagy csak hogy fussunk össze. Eddig mindig elmentem vele, mert neki fontos, hogy ott legyek, de én nem nagyon érzem jól magam, mert soha életembe nem tartoztam társasághoz, és ez így most fura és rossz is, mert nem is igénylem. De mivel szeretem próbálok erőt venni magamon, hogy elmegyek és jóképet vágok hozzá. Persze ezt ő is tudja, hogy nekem nem a kedvencem az ilyen összejövetel, mégis örül, ha elmegyek vele.
2010. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez aranyos.. :)

Én szívesen mennék, de ha egyszer nem szeretnek, sőt utálnak.. :/ Na mind1..

2010. szept. 6. 17:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha csak emiatt megy szét egy kapcsolat az szomorú speciel én sem kedvelem túlságosan a fiúm baráti körétés ők se imádnak max jó pofát vágnak amíg ott vagyok, de ez van ettől még nem megy tönkre egy kapcsolat.
2010. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De miért nem szeretnek? Tettél valamit? Vagy csak úgy? Meg különben is ne érdekeljen, hogy nem szeretnek, te szeretnél a pároddal lenni, és kész, ott vagy. Hozzátartozol.
2010. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De még amúgy sose találkoztam velük, neten vesztünk össze, meg történt 1-2 rossz dolog, mind1 hosszú.
2010. szept. 6. 17:43
 10/18 anonim ***** válasza:
azért meséld el ha tényleg szeretnél segítséget tőlünk
2010. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!