Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan képzeljem el mással a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzeljem el mással a barátom, amikor úgy fáj? Ez miatt nem megy a szakítás.

Figyelt kérdés

A barátom a bizalmatlanságával ugyanis tönkreteszi a kapcsolatunkat, mert részemről el jött az a határ, hogy tovább nem bírom, hogy nem hiszi el, hogy nem pasizok.

már kikészített. elegem volt. feladtam.

lehet szakítanék, de:

amikor eszembe jut, hogy amúgy is hajt rá egy-két csinos csaj, iwiwes ismerősei (nincs barátjuk)és a párom már mondta, hogy tetszik neki ez, az, tehát ha elképzelem őket együtt olyan rossz érzés, hogy ettől inkább nem szakítok és szenvedek tovább mellette.

hogyan lehet leküzdeni ezt az érzést, hogy egy másik csajjal van az, akit szeretek, aki velem feküdt le,abba az ágyba ahol most vele van, stb


2010. szept. 6. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Úgy ha elképzeled azt , hogy te egy másik jóképű pasival egy brutálisat szeretkezel és óriásit élvezel közben
2010. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hogy azok a jó nők is menekülni fognak, mert az őrületbe kergeti őket a féltékenykedéssel.
2010. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

csak egy pasival sem találkoztam eddig, aki tetszene a barátomon kívül, viszont neki rengeteg csaj tetszik

szinte mindenki

2010. szept. 6. 15:12
 4/12 A kérdező kommentje:

a páromon meg nem látszott, hogy betegesen féltékeny, amíg ki nem ment külföldre dolgozni...

addig nem jött le, 1 évig!

2010. szept. 6. 15:13
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Erre most mit mondjak? Ha csak ezért akarsz mellett maradni és szenvedni, akkor hülye vagy, de maradj, mert a te dolgod.

Viszont gondolj arra, hogy te is találhatsz magadnak egy rendes és normális pasast (mint pl. én ;) ), és máris nem fog érdekelni, hogy ő kivel folytatja az életét.

2010. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
bár úgy lenne
2010. szept. 6. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ne mindig azt nézd, hogy mit veszítesz, hanem azt, hogy mit nyersz. Veszteségek mindig vannak. Ha nem mered elveszíteni a barátod, akkor megérdemled, hogy szenvedj mellett, mert nem is nyersz semmi újat, jobbat. Guglizz rá a "kapcsolatfüggés" kifejezésre!
2010. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod leküzdeni.Fogadd el hogy ennyi eszed van.Fingod sincs hogy mit akarsz tulajdonképpen.Te ne gondolkodj,majd a pasid gondolkodik helyetted.Neked csak gondolataid vannak,de azok is tévesek.
2010. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj az exem az őrületbe kergetett(mondjuk nem féltékeny volt de az mind1) és nagyon szerettem és tudtam h nehéz lesz,de szakítottam vele és most fél évre rá nem is gondolok rá hogy talán mégsem kellett volna, pedig eleinte ez volt főleg hogy egy faluban lakunk és mindig mindenhol ott volt ahol én is...........ha meg külföldön dolgozik akkor egy idő után majd jobb lesz
2010. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kedves előző

légyszi fejtsd ki nekem, mert nem értelek:

miért lennének téves gondolataim?

amúgy a barátom csak addig jut el gondolatban, hogy pasizok és azért nem hagy el, mert szeret

csakhogy én nem pasizok, de mindig ezzel bánt

szóval neki nincs agya, mert ha lenne, rájönne, hogy nem szidni kellene azt, akit szeretünk....

de hogy én miben tévedek? azt nem értem

2010. szept. 6. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!