Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy elte tul a szakitast?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy elte tul a szakitast? Foleg akinek komoly kapcsolata volt.

Figyelt kérdés
En 2 evig voltam eggyutt a parommal es tegnap szakitott velem,nagyon rosszul erzem magam e miatt,mit lehet tenni h ne erezzem magam ennyire rosszul/?.ki volt meg illyen helyzetben,es h eltetek tul?
2010. szept. 6. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke, de túl vagyok rajta hellyel közzel.

Én sokat piáltam, buliztam, utazgattam mindenfelé.

2010. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nos egyik napròl a màsikra nem fog elmùlni,viszont ha lekotod magad valamivel,annàl hamarabb vège a fàjdalomnak!

Csalàdi program,buli a haverokkal,sport,uj hobbi,egy kiruccanàs...

2010. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 év után szakítottunk, egy héttel ezelőtt. Nekem sokat segített a pozitív gondolkozás, és az, hogy hiszek abban, hogy így jobb lesz. A barátom maradt, mert mi azért szakítottunk, mert már nem voltunk szerelmesek. Én egyszerűen nem gondolok arra, hogy mit hagytam hátra, csak arra, hogy miben hoz ez pozitív változást.
2010. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ékezetekkel simán túlélhető a dolog.
2010. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Angol a billentyuzetem,amugy engem megcsaltak,es tagadta a baratom,annyira rosszul esik
2010. szept. 6. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
13.34es vagyok... akkor az úgy könnyebb. Csak gondolj arra mekkora f.sz a pasid, és hogy ilyenre jobb, hogy nem fecséreltél több időt.
2010. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 1 éve szakítottam 2 év után. Az elején nagyon rossz volt. Az segített, hogy társaságba mentem, rengeteg dolgom volt, mindig le tudtam kötni magam, nem maradt idő az önsajnálkozásra. Szerintem az a legjobb, ha társaságban mozogsz. Nagy szerencse, ha találsz valami olyan rendezvényt, ahol lehetsz valami szervező. Ez azért nagyon jó, mert sok emberrel találkozol, sok minden másra kell figyelned és minden időd be lesz táblázva. Nekem is szerencsére pont volt olyan lehetőség, ahol vállalhattam szerepet. Garantált a siker! :) Szerintem lassan már ki tudom jelenteni, hogy teljes mértékben túlvagyok rajta, és akár új kapcsolatba is belevágnék.

Érdekes módon a volt barátnőm nagyon hamar túltette magát, pedig én küldtem el és a kapcsolat közben ő tűnt ragaszkodóbbnak. Ilyenek is vannak, bár ezt én sajátos pszichés reakciónak vagy érzelmi fejletlenségnek tudom be.

24 F

2010. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es persze most tudtam meg h a temetobe jart veluk...X-(
2010. szept. 6. 13:45
 9/12 A kérdező kommentje:
merre laksz kedves utolso?e-mail?
2010. szept. 6. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Budapest. nyugodtan írhatsz :)
2010. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!