Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos a mai emberek, párok számára, hogy sok pasit/csajt kipróbáljanak?

Figyelt kérdés

Párom, akivel 4 évig voltam együtt, és elsők voltunk egymásnak, egyrészt azért szakított velem, mert más csajokat is ki akar próbálni, és ha nem szakítottunk volna, valószínű, hogy előbb utóbb megcsalt volna. (Nem ez volt az egyetlen oka a szakításnak, de ez is köztük volt.)

Most nagyon kedvelek egy fiút, és úgy gondolom, hogy ő is engem. Viszont neki még nem volt barátnője, így egy picit tartok attól, hogy előbb-utóbb ő is el fog hagyni. Nem olyannak ismertem meg, de a volt párom sem olyannak indult, csak a 4 év alatt megváltozott.


Szerintetek ő is el fog majd hagyni, vagy ez vérmérséklettől és embertől is függ?


21/L és ők 22 évesek


2010. szept. 6. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet egy valakivel közösen megtapasztalni dolgokat, ahogy kérdezte valaki, mert az az egy valaki az csak valóban egy valaki. Itt a lényeg viszont éppen a tapasztalatszerzésen van, és nincs 2 egyforma ember, ahhoz, hogy egy harmonikus szexuális élet kialakuljon és hosszú távon is működjön, ahhoz bizony több féle emberrel kell több mindent kipróbálni. Nem lehet ezt a "szeretem és kész" elvre fogni, mert ez nem úgy működik. Pszichológiai tény, hogy egy társkapcsolat alapja a szexualitás. na most ha az valamiért nem működik, vagy nem a két fél elvárásainak megfelelően működik, akkor ott gondok lesznek előbb-utóbb. Ezt persze lehet tagadni, de attól még így van. (kérdezz csak meg egy szexuálpszichológust erről)
2010. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen ám, kedves utolsó, viszont az exemmel szinte csak a szexben értettünk egyet, mégis azért hagyott el, hogy más csajokat is kipróbáljon. Vagyis egyrészt azért. Szóval nálunk szinte csak ez klappolt.
2010. szept. 7. 14:24
 13/13 anonim ***** válasza:
hát nemtudom,szerintem ha egy emberrel vagyok életem végéig,akkor is simán meg lehet közösen oldani a dolgokat,megtapasztalni egymást,rájönni h h jó,és össze lehet csiszolódni,megbeszélni h a másik mit szeretne...attól h több farok járt bennem,vagy a pasi több csajt dugott meg,még nem lesz tapasztalt...
2010. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!