Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos a mai emberek, párok számára, hogy sok pasit/csajt kipróbáljanak?

Figyelt kérdés

Párom, akivel 4 évig voltam együtt, és elsők voltunk egymásnak, egyrészt azért szakított velem, mert más csajokat is ki akar próbálni, és ha nem szakítottunk volna, valószínű, hogy előbb utóbb megcsalt volna. (Nem ez volt az egyetlen oka a szakításnak, de ez is köztük volt.)

Most nagyon kedvelek egy fiút, és úgy gondolom, hogy ő is engem. Viszont neki még nem volt barátnője, így egy picit tartok attól, hogy előbb-utóbb ő is el fog hagyni. Nem olyannak ismertem meg, de a volt párom sem olyannak indult, csak a 4 év alatt megváltozott.


Szerintetek ő is el fog majd hagyni, vagy ez vérmérséklettől és embertől is függ?


21/L és ők 22 évesek


2010. szept. 6. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tényleg
2010. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha szerelmes beléd,és mindent megkap,akkor hülye lenne otthagyni azért hogy vkit érzelemmentesen megb@asszon...
2010. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tom, én már 16 évesen se válogattam volna,de megcsaltak,aztán jött egy 6 éves kapcsolat,aztán 2 futú,most meg megint egy komoly,nem én választottam,de ezt adta a sors.Vannak akik nem tudnak megállapodni egy mellett,mert kell a tapasztalat,de szerintem ha vki szeret valakit és minden ok.akkor nem értem miért kell váltani csak azért h. sok tapasztalatot gyűjtsön.
2010. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Rengeteg olyan férfi van, aki bőven kiélte már magát, és nem huszonéves, mégsem nyugszik a stabil kapcsolatában, és agyba-főbe dug mellette akit csak tud.
2010. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasonló történt velem is, én 6 évig voltam együtt egy fiúval,aki szintén mondott nekem olyat, hogy szeretne mást is kipróbálni, mivle mi is elsők voltunk a másiknak. De nem csak ezért lett vége a kapcsolatnak, hanem mert a végén már éreztem is hogy nem vagyok neki elég, már csak egy megszokás vagyok mellette, és nem tisztel nem érdekli mi van velem, kíváncsi volt és kalandozni akart, hát elengedtem. Eltelt azóta 3 év és most hogy kalandozott visszakart jönni hozzám, de én már nem szerettem, pedig nagyon nehéz volt elfejeltemnem és beletörödni, hogy simán egyetértett azzal, hogy engedjem el kalandozni. De ez még nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen, én is azt mondom, ha tényleg szeret, és megtaláta benned azt akit keres, nem probléma, hogy nem volt még neki más. Egyáltalán nem jelenti, hogy később ő is úgy fog gondolkodni mint az előző párod.
2010. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

természetesen fontos és pszichológiailag logikus


hogy menj bele egy olyan házasságba netán, ha nincs kellő tapasztalatod, és majd ott derül ki, hogy hoppá, mégse oké valami


szóval erre való a teenager és a 20-on éves kor, tapasztalatokat kell gyűjteni szexuális téren, hogy a végén egy kiegyensúlyozott, számára mindenben megfelelő kapcsolat lehessen

2010. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és miért nem lehet valakivel közösen megtapasztalni dolgokat?
2010. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "mással is ki akarom próbálni", csak üres duma. Aki igazán szereti a másikat az nem fog más után vágyakozni.
2010. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nem fontos
2010. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A párkapcsolat a sors kifürkészhetetlen útjainak egyike, nem minden esetben csak a más iránti kíváncsiság késztet a szakításra! Nekem is volt egy barátom, akivel azért szakítottam, mert egyikünk sem akart belemenni a távkapcsolatba. Ugyanis én már külföldön élek. Igaz, nem olyan régóta voltunk együtt, így még nem alakult ki olyan mélyen sem a szerelem, sem a bizalom... Néha a legjobb döntés a legnehezebb, így hát elváltak útjaink... Az élet új fejezetet nyitott számomra.

19/L

2010. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!