Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, teljesen összezavarodtam. Hogyan változtathatnánk a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés

A barátommal nem régen volt egy komoly beszélgetésünk, hogy változtatni kellene bizonyos dolgokon. Hát történtek kisebb változtatások, de nem sok. És mostanában kételyeim támadtak, hogy szeretném e egyáltalán folytatni. Mert szeretem én, nagyon, de távol lakunk egymástól és nekem kevés amit így kapok, mert nem arra vágyok, hogy időnkét találkozzunk, hanem arra hogy vele legyek amikor csak szeretnék, mert nekem ez így kevés. Pedig szeretem. Ha vele vagyok meg kicsit olyan önzőnek tartom, valahogy én nem ehez vagyok szokva, úgy érzem hogy a saját érdekeit előbre helyezi, pedig szerintem egy kapcsolatnál ennek nem mindig kellene így lennie. Mit tegyek, hogy elérjem hogy változzon? Arra is gondoltam, hogy szünetet kérek, és ha akkor próbál változni meg akarja is folytatni velem akkor lehetne folytatni, de így szinte egyedül érzem magam. Pedig szeretem, de így szinte szenvedek és próbálom ezt érzékeltetni, de tudomást sem vesz róla. De néha meg szinte rajong értem. Nem tudok rajta kiigazodni. Miért ilyen?

És ne írjátok azt hogy meg kell beszélnünk, mert én már próbáltam, beszéltünk is, akkor volt is változás de utánna minden visszatért ugyanoda. Már válaszút elé is állítottam, hogy vagy változik vagy fejezzük be. Akkor éreztem is hogy fél attól hogy szakítunk, de így idővel ugyanott tartunk mint előtte.

Nekem szükségem lenne rá, hogy melletem legyen, de ez most nem lehetséges. Nem tudom it tegyek, ha otthagynám, az nagyon fájna, nem tudom hogy tenném túl rajta magam, meg nemis vágyok másra, csak több törődésre szeretetre lenne szükségem.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Van valakinek valamilyen tanácsa, hogy mit tehetnék, tehetnénk?

Szeretnék többet vele lenni, de a távolság ezt lehetetlenné teszi. Összeköltözni meg még korai lenne.

Tanácsokat várok!


2010. szept. 5. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy a távkapcsolatok halálra vannak ítélve. Saját tapasztalat.
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elsönek igaza van. én épp ezért sose próbáltam
2010. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!