Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Áprilisban szünetet kért volt barátom aminek nagyon nem örültem ezért "elhagytam".(ténylegesen nem volt szakítás).Majd megismerkedett egy lánnyal akivel össze is jött,de miattam szakítottak.Egy ideje nekem is van párom és most volt barátom felkeresett hogy folytatni szeretné a dolgokat.Annyira reméltem régen hogy újra együtt leszünk,de most összezavarodtam.Nem tudom mit tegyek hiányzik volt párom de a mostanit szeretem.Mi lenne a helyes döntés?Vissza menjek hozzá?Vagy válasszam a mostani párom?Összezavarodtam:S

19L


2010. szept. 5. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj azzal akit szeretsz. Ha azt mondod, hogy a mostani parodba vagy szerelmes akkor szerintem ne dobd el a szerelmet egy regi, de jo kapcsolatert amely talan hianyzik, majd potolja a masik. De ha megis ugy erzed, hogy a volt baratod tobbet jelent neked, akkor ne gondolkozz. Cselekedj, mert ha nem, banni fogod.
2010. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tűnik a volt barátod valami határozott egyéniségnek. Mellesleg nagyon úgy fest, hogy az orrodnál fogva kíván vezetni, illetve azt hiszi úgy rángathat, ahogy akar. Nézd, ha a helyedben lennék, és a mostani párommal való kapcsolatommal meg lennék elégedve, egy percig sem gondolkodnék, és vele maradnék. Honnan tudhatod, hogy az ex nem csinálja meg ezt megint? Meg amondó vagyok, csak a káposzta jó felmelegítve...

21/L

2010. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de lehet az ex csak dugópajtinak akar....
2010. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok.Sajnos egy suliba járunk évfolyam társam sok közös óránk is van.Nem tudom csak úgy elkerülni.
2010. szept. 5. 21:48
 5/5 anonim válasza:
Szegèny pasid! Sztem a biztosat a bizonytalanra ne cserèld le!
2010. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!