Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem, de nem tűrhetek el mindent.

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem és szerintem ő is szeret engem, bár kezdek elbizonytalanodni. Mielőtt velem összejött volna, nagyon tetszett neki egy lány, aki ráadásul a barátnőm. De amikor összejöttünk már nem nagyon törődött vele. A lánynak amúgyis már régóta van komoly kapcsolata, így soha sem érzett barátom iránt többet, mint barátság. Viszont nemrég észrevettem, hogy barátom flörtölget a csajjal és ugyebár a lánynak jól esik, hogy körülötte sündörög megint. Számon is kértem, hogy akkor hogyvan ez és mondja meg, hogy ha esetleg a másik lány iránt érez valamit. Ő tagadta.. De a viselkedése teljesen mást mutat. Az életére esküszik, hogy szeret és más bajom, nincs is vele..De nagyon fáj, hogy ennyire flörtölget valaki mással. Én fújom fel a dolgot? :S Nagyon rosszul érzem magam. Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett.


Én és ő 18 évesek vagyunk.


2010. szept. 5. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátod már bocs, de egy szemét. Ha flörtölget is valakivel, mert ugye az nem bűn, de miért a barátnőddel még ha tetszik is neki. Egyébként meg a bociszemek esetleg 1 síró szempár ne hasson meg, nem mindig mondanak igazat még ha úgyis tűnik.
2010. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ha kemény voltam de tapasztalatból írtam amit írtam.
2010. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezért gondolkodom a szakításon.. mert egy szemétnek tartom. Szeretem, de a szerelem nem minden. Mondta, hogy bízzak meg benne, mert nem fog többé bántani meg hasonlók, de egyszerűen már nem tudok megbízni benne a hátam mögött történő flörtölgetések után. :S
2010. szept. 5. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nah látod. Te is tudod a választ csak félsz az ismeretlentől, félsz h nem találsz jobbat, félsz a magánytól. Hidd el jobb most lezárni, ne pazarold rá az életed, tapasztalatból mondom. 1 évig voltam egy sráccal aki igazából meg sem érdemelt, erre a 8. hónap környékén jöttem rá és már akkor szakítanom kellett volna vele. Nem nézett semmibe szinte, teljesen kisajátított magának, nem vethettem egyetlen pillantást sem más férfire, emellett sokszor kritizált is a kinézetem miatt, pedig ő volt egy átlagos kinézetű. Nem nagyképűségből de szép vagyok és a helyében örültem volna h egy ilyen szép lány szóba áll vele. Tudom más a sztori, de akkor sem szabad engedned h hülyének nézzen. Hidd el lesz jobb még ha nem is rögtön.
2010. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ és az őszinteséget. :(
2010. szept. 8. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért majd tudasd ha lehet a döntésed. Sok sikert:)
2010. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az tuti h ma estig eldől.. :S
2010. szept. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!