Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondta már valakinek a párja:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondta már valakinek a párja: "fogd be a pofád, takarodj innen"?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok? 23/l
2010. szept. 5. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én jártam hasonló cipőben. majdnem 5 évig... Most egy pár hete vetettem véget neki.
2010. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez már több mint 5éve tart... de Nálad is ilyesmi volt, mire jól érezted magad beszólt valami undorító szöveget??? Mesélj kérlek, ha van kedved, időd? Hogy tudtál véget vetni neki? hogy tetted túl magad az egészen?
2010. szept. 5. 17:01
 13/19 A kérdező kommentje:
Igazából ami még bánt nagyon vele kapcsolatba, hogy úgy igazából jóval több mint 5 év alatt talán 2szer kért bocsánatot...úgy igazán, szívből szólóan. Mindig azt mondja nem kér bocsánatot, mert én vagyok az oka... Ő erre nem képes...
2010. szept. 5. 17:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát neki nehéz természete volt, és borzalmasan tapló tudott lenni. Alapvetően napi 5x-6x megbántott valamivel, pedig nem vagyok egy sértődékeny fajta, de ő tipikusan az az ember volt aki minden apróságon csámcsogott addig, amíg engem is bántott. Mindennel baja volt, ha magassarkút vettem fel akkor rib*ncos voltam, ha edzőcipőt akkor meg igénytelen. Eljutottunk odáig hogy már szexelni sem tudtunk vita nélkül. Ami mégjobban zavart, hogy mások előtt megalázott. Főleg akkor voltak problémák, mikor én éppen valakivel jól elbezsélgettem. Sűrűn jártunk pl a munkatársaival szórakozni, én is jól kijöttem velük. Mindenki poénkodott, és ha én mondtam valamit ő rögtön gúnyosan nevetett és hozzátette hogy "nehogy azthidd hogy most vicces voltál, szerintem inkább marad jcsöndben ne égess". Nahát kössz:D egyébként lehet tényleg nem voltam vicces, a többiek nevettek. Akkor kezdtem el gondolkodni mikor a saját legjobb spanja átállt az én oldalamra, és mondogatta nekem hogy nem érdemel meg engem és borzalmasan viselkedik velem. Többször megcsalt, én megbocsájtottam, még csak nem is gyanakodtam később, sosem vetettem a szemére, de ő megtette úrja és újra. A vicc az, hogy ha szakítottam vele akkor hetekig könyörgött hogy de ő szeret és ne legyen vége, megváltozik, és nem akar elveszíteni. Valószínű érezte ő hogy betegjó dolga van mellettem. A sok apróságból lett elegem, mint pl ha főztem neki nem ette meg, ha nem főztem leszidott hogy sose főzök, hogy mindig mindenki előtt bunkózott, és hogy nem lehetett neki nemet mondani. + még a barátaimra is féltékeny volt, nem engedett velük bulizni. Aztán egyik veszekedésnél azt modntam hogy mostmár elég... ez már több mint egy hónapja, szerencsémre messze dolgozik csak htévégente jár haza, addig csak neten érne el, de sajnos nem olvasok e-maileket mostanában... Viszont hétvégente feltűnik és leígéri a csillagokat az égről... Nem mondom hoyg egyszerű, mert sajnos vagyok olyan hülye hogy még mindig szeretem. Mostmár hétköznap ha dolgom van akkor ne mgodnolok rá, de a hétvégéket még végigsírom ha jelentkezik... Madjcsak sikerül valahogy.

Godnolom te is midnenkitől ezt hallod, hogy vess véget neki... hát én is csak ezt tudom tanácsolni. Ennek se eleje, se vége, és sejtem arra te is rájöttél hyg egész életedben nem fogod ezt bírni. Akkor pedig jobb előbb mint később... Én aztán notorius világmegváltó vagyok, várom a csodát, hoyg majd megváltozik mert szeret, és boldogok leszünk, sajnos még midnig él bennem ez egy kicsit...De legalább már ésszel felfogom hoyg esélytelen. eből a kutyából nem lesz szalonna...

2010. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
teljesen megértelek... Szörnyű amiket leírtál... :( A társaságba való megalázás nálunk nem jellemző, de volt már rá példa... inkább az én családom előtt csinálja... De itt aztán mindent belead... és a család is az ő pártján áll, és én avgyom a hülye mindenkinek, holott csak annyit szeretnék, hogy velem törődjön és jól meglegyünk. Mindig azt mondja, h én képzelődök, és ő nem si bánt, aláz meg csak beképzelem, mert nekem ez a jó, hogy őt csesztetem azzal, hogy milyn velem... Nemtom mit csináljak... remélem egyszer éeszek olyan erős mint Te! Én is volt hogy pár napig bírtam, de valahogy mndig elfelejtettem a szemétségeket... :( Igazából nekem csak ő van... nincsenek nagyon barátnőim, aki volt már nem lakik a közelben... és igazából én az egész fiatalságomat hagytam miatta a francba.... Inkább vele voltam, mint buliztam volna... barátnőztem vna, mkit elutasítottam miatta... kicsit bánom, főleg ha ilyen történik. renmélem Nálad is és nálam is rendeződik ez a kérdés! Szorítok Neked is! :) már is jobb, hogy tudom, hogy nem vagyok egyedül, akit nem érdemel meg a párja!!! :)
2010. szept. 5. 17:45
 16/19 anonim ***** válasza:
hát osk szerencsét neked, remélem így vagy úgy megoldódik:) + igyekszem példátmutatni és tartani a frontot nem elgyengülni :)
2010. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ha rossz kedve van de beszéljen így velem:S

ez milyen már?!

akit szeretek azzal nem beszélek úgy, mint a kutyákkal.

ilyen velem még sose fordult elő.

2010. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
sehogy sem jó... Sajnálom, hogy iylen tud lenni. Kár érte. :(
2010. szept. 5. 19:11
 19/19 anonim válasza:
Én egyszer mondtam a a barátnőmnek hasonlót.Igazam volt de nagyon megbántam hogy igy fejeztem ki...:(Probáljatok mindent megbeszélni még ha stresszes is a nap.
2010. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!