Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondta már valakinek a párja:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondta már valakinek a párja: "fogd be a pofád, takarodj innen"?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok? 23/l
2010. szept. 5. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hála az égnek, de valószínűleg a reakcióm az lenne, hogy: "Hát akkor ennyi, végeztünk."


Így egy ember nem beszél olyannal, akit szeret.

2010. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm meg a pasija napi szinten mondják ezeket egymásnak, meg még egyéb finomságokkal is illetik egymást. nem is értem...

mindenesetre ha nekem ezt mondaná a barátom, szerintem azonnal mérlegelni kezdenék, hogy mennyire éri meg vele maradni.

2010. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Valamiért nagyon rossz kedve volt egész nap... sok a problémája és egész nap nem szólt hozzám én meg csak kérdezem mi a baj, mondj vmit, beszélgessünk... Én is kezdtem ideges lenni és (hülyeségből) mondogattam neki, hogy miylen bunkó, idióta... erre elkezdet üvölteni fogd be.. erre én: mi van? üvöltötte fogd be a pofád, és takarodja az autójából. hát nemtom. de most k.... ideges vagyok....elegem van
2010. szept. 5. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szószerint nem tudom hoyg ez elhangzott-e, de volt ilyen súlyosságú nem is egy. Én hülye p*csa meg tűrtem, mert azt hittem elég ha tudom hogy szeret, és én is szeretem. Hát nem elég... Vannak dolgok amik nem változnak.
2010. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1etértek, lehet nem elég tényleg... :(
2010. szept. 5. 16:28
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
te kezdted szidni...
2010. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na nem egészen így volt... Már előtte mások előtt megalázott, és hülyét csinált belőlem.... És akkor is én voltam a hiszits, hogy is mondta, mint egy 1éves hülyegyerek... nemtom mi lezs velem, de sürgősen lépnem kéne... csak ne lenne ilyen nehéz. :(
2010. szept. 5. 16:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most ő kezdte szidni, de aki telitorokból ráüvölt a barátnőjére hogy takarodjon, az nem először beszél vele így...
2010. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem első volt, jól gondoldo. Biztos nekem is vannak hibáim, senki sme tökéletes, de azt vettem észre, hogy mindig akkor vannak nálunk a balhék, mikor minden kezd olyan igazán jól alakulni... teljesen jól megvagyunk, kedves, olyan dolgokat mond, ami nagyon jól esik és tudom, hogy szeret... de ilyenkor kezdek aggódni, hogy valami vihar közeledik, és mindig igazam is lesz sajnos. :( Van még valaki hasonló cipőben?
2010. szept. 5. 16:40
 10/19 A kérdező kommentje:
és tényleg csak vele akartam lenni és beszélgetni, kiakpcsolódni. ennyit szerettem volna mára... erre itt vagyok vasárnap délután. nem hiszem el.
2010. szept. 5. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!