Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem? Vagy van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem? Vagy van még esély?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 3 évig voltunk együtt.nagyon szerettük egymást,az elején ö jobban mint én,aztán fordult a kocka.én adtam bele mindent.vele is vesztettem el.....a 3-dik évünk végn egyik nap azt mondta nem akar butrot venni mivel ha lessz a lagzink ugy is kapunk,vagy én vagy ö.aztán a rá következö napokra mintha kicserélték volna azt mondta nekem nem biztos az érzéseibe szüneteljünk vagy szakitsunk,persze én hiszti rohamot kaptam mint bárki.azt hittem bele halok!!!!ennek már 3 éve,és 1 honap mulva elvesz 1 kocát,szoval megnösül.van még esély hogy megakadájozzam?öszintén!ne kiméljetek :D
2010. szept. 5. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Nincs esély! Felejtsd el, ő már túllépet a ti kapcsolatotokon, valószínűleg már nem is gondol rád.

Neked van új kapcsolatod? Vagy még egyedül vagy?


25/f

2010. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azóta volt már rengeteg,sajna.nem találom nélküle a helyem a világon.de most egyedülállo vagyok,kb 1 honpja.
2010. szept. 5. 15:58
 3/8 A kérdező kommentje:
:D XD Ez tök jo lenne meg minden csak oktobre végén lesz a lagzi!
2010. szept. 5. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni, hogy egyes emberek miért csak akkor kapnak észbe, és találják ki, hogy vissza akarják szerezni a másikat mikor annak már tönkre lehet tenni az esküvőjét vagy házasságát. Nem te vagy az egyetlen ezen az oldalon aki ezt csinálja. Mi ebben az élvezet? Volt rá 3 éved, hogy visszaszerezd, így jártál... Nyilván a "kocában" kicsit több gerinc van mint benned.
2010. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megértelek, nekem is nagyon rossz volt látni az exemet másik fiúval... De ez a "hajó" már elment... 3 év pedig nagyon sok idő, már épp elég időt töltöttél a gyásszal...

Amúgy tartjátok még a kapcsolatot?


25/f

2010. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tovább kéne lépni és nem sajnáltatni magad!
2010. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha el akar venni valakit, azt biztos komolyan gondolja.

ne akard tönkretenni a boldogságát. ha valaha tényleg szeretted, igazán, akkor most nem állsz közéjük.

2010. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom h igaza van itt mindenkinek,és soha nem tudnám megtenni azt vele, h közzéjük álljak.Én ebbe már rég beletörödtem csak szerettem volna véleményeteket kérni.kösssz.
2010. szept. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!