Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha ez exem felhivo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ez exem felhivott és dühös rám azt mondta hogy én csak a rosszat tudom neki okozni, valamikor vissza tudom még szerezni?

Figyelt kérdés
Az van hogy felhívott az apja és megmondta érthetően hogy ne keressem őt meg hogy a családjuk hagyjam békén.. Ilyenkor mi a legjobb teendő ? Hiába alaz meg de Szeretem ! Mit csinálnátok ??
2010. szept. 5. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani hogy:

Sok szerencsét! ; )

2010. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megint egy olyan eset, amikor szinte alig tudunk valamit, de azért tanácsokat osztogatunk. Jó lenne tudni, hogy milyen rosszakat okoztál neki, amiért otthagyott. Mert nem mindegy ám! Másodszor, ha az apósodnak eddig bejöttél, de most ő hív fel téged azzal, hogy kopj le, akkor ez a "bejövés" nagyot változott, és ennek is komoly oka lehet. Harmadszor, "Hiába alaz meg de Szeretem" - férfi embernek több tartása kellene, hogy legyen...
2010. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kösz a kiegészítést (Y) : D
2010. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hazudtam a szüleinek,a barátnőmnek, nem volt meg a kellő bizalom..Folyton elégedtlen voltam vele szemben,mindig az én érdekeimet néztem.. Jó dolgok : mindent megadtam neki amire szüksége volt és boldoggá is tettem őt... Boldog volt velem,és amennyi dolgot csináltam neki ennyit egy pasi nem tenne ez is biztos !!
2010. szept. 5. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!