Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha ez exem felhivo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ez exem felhivott és dühös rám azt mondta hogy én csak a rosszat tudom neki okozni, valamikor vissza tudom még szerezni?

Figyelt kérdés
Az van hogy felhívott az apja és megmondta érthetően hogy ne keressem őt meg hogy a családjuk hagyjam békén.. Ilyenkor mi a legjobb teendő ? Hiába alaz meg de Szeretem ! Mit csinálnátok ??
2010. szept. 5. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: semmit.

Eleve ha a családnál nem jössz be, kicsi a remény. : D

2010. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az apósnál bejöttem mindig is... Csak hogy tegnap felhívott hogy a dolgokat hagyjam ugy ahogy van...
2010. szept. 5. 08:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az exed is nagy változásokon ment keresztül és valahogy "leblokkolt" hogyismondjam elege lett : D
2010. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ez a leblokkolás változhat nála hogy nem keresem és egy idő után ujra felkeresem őt ???
2010. szept. 5. 08:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Enyhülhet.

De feltéve az exed is fogja keresni a megoldást.

Lehet hogy mire felkeresed, már boldogan éli az életét akár egy másik nővel.

Ez pedig rád nézve komoly lelki sérelmeket is okozhat...

Szerintem te is próbálj meg továbblépni, mielőtt ez megtörténik.

2010. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy el kell telnie időnek a dolgokhoz... ő szakított én velem és ő a lány...nem pedig fordítva.. nekem nem gond lányt keresnem,csak hogy itt az a szitu hogy mégis Őt szeretem...
2010. szept. 5. 08:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezer bocs nem tudtam hogy ki a fiú ki a lány xD

Hát, ha azt mondta hogy idő kell, hát várj!

Remélhetőleg nem akar lerázni, hanem csak "időt kér", hogy átgondolja, mit is tegyen.

2010. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De akkkor miért mondta azt hogy csak a rosszat tudom okozni,és azt a csepp esélyt is elrontottam ahhhoz hog megkeresssen ????
2010. szept. 5. 09:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Tippem sincs...

Próbáld megbeszélni vele a dolgot.

Csak egy egyszerű beszélgetésről van szó.

Ha nem ér rá vagy ilyesmik, akkor lehet hogy stresszes az illető. : )

2010. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azt fogja mondani hogy nem szeretne velem találkozni.... ismerem most ez rossz ötlet... szóval most inkább visszahúzom a farkamat,be fogom a csőrömet és kussolok ..1 db-ig.. !! de nem sokági max 1 év ... több nem..
2010. szept. 5. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!