Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ASUS X552EP kérdése:

Mért nem fekszik le velem a barárnőm?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 25 évessek vagyunk,8éve vagyunk együtt, 3 éve hogy összeköltözünk, és azóta alig van köztünk valami.Rengeteget veszekszünk rajta hogy most épp miért nem akarja, volt hogy 3 hónapig semmi se történt köztünk.Gondoltam arra hogy lehet durvan közelitem meg, meg hogy mindig kérdezgetem tőle hogy na mikor, probáltam hogy odabujok hozzá és csók meg hasonló, probáltam borozgatás melett rávezetni és egyátalán nem akarja venni a lapot,a legutóbbi nagy összeveszés óta nagynehezen megbeszéltük a heti 3at ami 2hétig bevolt tartva,és most megint semmi,borzasztóan kiborít hogy akivel már ilyen régóta együtt vagyok nem akar velem szeretkezni, soha nincs kedve, ha én nem kezdeményezek nemtörténik semmi, ha lenne is mindig addig húzza az időt míg bealszik,vagy a telóját nyomkodja, már odáig fajúltam hogy megnéztem az üzeneteit hogy lenne-e valaki más neki, de semmi, régebben egyáltalán nem ilyen volt, nemtudom hol rontom el... HELP

2021. nov. 23. 02:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de ez a megbeszéltünk heti kötelező 3 szexet, ez elég gáz. Be van írva a naptárba, hogy hétfőn, szerdán és pénteken szex? Ha csütörtökön közelednél, akkor meg szól, hogy "haggyá' má', még nincs péntek!"?


Egyébként látszik, hogy az egész kapcsolat egy erőltetett fos, semmi értelme. Csak úgy elvagytok egymás mellett.

2021. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem szed fogamzásgátlót? Az 0-ra viheti a libidót, hüvelyszárazság stb.

A másik, hogy magát, mást kívánja? Mert lehet, hogy a te tested változott meg nagyon. Pl vékony kamaszfiúból pocakos-borostás aputest. Valakinek bejön, de ha ő a régi testedet találta vonzónak, lehet, most már az új taszítja.


Fel tud rád nézni férfiként? Az is megölheti a vonzalmat, ha az anyád szerepét kell játszania.


De ez csak pár tipp, amire esetleg nem gondolsz. Meg kéne tudni az okát és szépen lezárni. Fiatalok vagytok még.

2021. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11%

3 éve alig van szex-ből valaki azt hozza le, hogy ráunt, meg nem szereti?

Simán frigid a csaj, 0 libidóval, egészségügyi problémás 1000-rel.


És itt nem a kérdezőben kell keresni a hibát, egy aszexuális embert legfeljebb egy hormonkezelés támaszt fel.


Jó köcsög válaszok érkeztek ide is, jellemzően, 0 élettapasztalattal....

2021. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%

23, azt is leírta a kérdező, hogy korábban volt szex éveken keresztül. Egy nő se lesz pikk-pakk aszex a semmitől. Vagy az, vagy nem.

Azt meg írtam pl én is, hogy lehet hormonális a gond. De ettől függetlenül lehet gond a kérdezővel, vagy a kapcsolattal is. Sokkal gyakoribb, hogy érzelmi gond van, mint az egészségügyi ok.

2021. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Vicces hogy a 23as ír élettapasztalatról, miközben neki az aszex a válasz arra, hogy miért nem akar szexelni a csaj úgy hogy előtte évekig g nem volt gond. Gondolom nem volt még részed hosszútávon működő kapcsolatban, ezer oka lehet. De én is az unalom és/vagy érzelmi okora tippelek
2021. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez sima unalom és valszeg van neki más is, nem tudom minek játsszák itt egyesek a hülyét:DDD
2021. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%
Ennél kiabranditobb nincs amúgy, amikor így direktbe kerdezgeti a pasi, hogy "Na mikor szexelunk? Ma ugye szexelunk?"... Csinalj hozzá kedvet neki😅 Sajnos legtöbb ferfinek fogalma nincs az elojatekrol, max azt hiszi van. Ha nalad ez nem igaz, akkor viszont sajnos lehet a vonzalom mult el a barátnőd részéről. Azzal nem igazan lehet mit tenni.
2021. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mi lassan 5 éve élünk együtt, de kb minden másnap szeretkezünk, mert kívánom őt. Ennyi. Pedig nem Adonisz kigyúrt, akármilyen pasi, egyszerűen figyelmes, kedves és mellesleg jó az ágyban is.


Én nem bírnám ki, hogyha... jó, nyilván kibírom, ha valami komoly ok miatt nem tudunk x ideig együtt lenni (pl egészségi probléma). De hogyha azért nem szeretkeznénk, mert ő egyszerűen tojik bele.


32n

2021. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!