Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ASUS X552EP kérdése:

Mért nem fekszik le velem a barárnőm?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 25 évessek vagyunk,8éve vagyunk együtt, 3 éve hogy összeköltözünk, és azóta alig van köztünk valami.Rengeteget veszekszünk rajta hogy most épp miért nem akarja, volt hogy 3 hónapig semmi se történt köztünk.Gondoltam arra hogy lehet durvan közelitem meg, meg hogy mindig kérdezgetem tőle hogy na mikor, probáltam hogy odabujok hozzá és csók meg hasonló, probáltam borozgatás melett rávezetni és egyátalán nem akarja venni a lapot,a legutóbbi nagy összeveszés óta nagynehezen megbeszéltük a heti 3at ami 2hétig bevolt tartva,és most megint semmi,borzasztóan kiborít hogy akivel már ilyen régóta együtt vagyok nem akar velem szeretkezni, soha nincs kedve, ha én nem kezdeményezek nemtörténik semmi, ha lenne is mindig addig húzza az időt míg bealszik,vagy a telóját nyomkodja, már odáig fajúltam hogy megnéztem az üzeneteit hogy lenne-e valaki más neki, de semmi, régebben egyáltalán nem ilyen volt, nemtudom hol rontom el... HELP

2021. nov. 23. 02:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem már csal téged.
2021. nov. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos simán lehet, hogy már rég képben van neki valaki más. Ha nincs, akkor meg neki nincs kielégítve valami érzelmi igénye esetleg. De lehet valami prózai oka is, ami miatt neki kellemetlen veled a szex. A nők önmagában a szex hiánya miatt nagyon ritkán hagynak ott egy stabil, biztonságos kapcsolatot, ezért ha nem deríted ki az okot, akármeddig is őrlődhetsz így.
2021. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Van egy rossz hírem. Ez a hajó elment. Csere.
2021. nov. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%

Ha menetrend szerint kell szexelni, már régen rossz.

Valószínűleg rád és a kapcsolatotokra is ráunt, bepunnyadt. Régi tini szerelem és ezek nagy többségben kihunynak.

2021. nov. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem fogsz választ kapni a miértre. Az elég egyértelmű, hogy nem vágyik a szexre, legalábbis veled tuti nem.

Hogy ennek mi az oka, azt csak ő tudhatja, de lehet neki se tiszta a dolog.

"megbeszéltük a heti 3at ami 2hétig bevolt tartva,"

Ez nem olyan dolog, amit meg lehet beszélni, hogy akkor x alkalommal, minden hétfőn, szerdán és pénteken. Az ember elméletileg azért szexel, mert vágyik rá, mert jó érzés, mert vonzó a másik stb.

Itt írták többen az érzelmi részt. Ha valami nem kerek a kapcsolatban, nálam is először a libidóm megy szabira. Sokszor még az előtt, hogy tudnám mi is a pontos probléma. De lehet hormonális is a gond. Vagy tőled és a kapcsolatotoktól függetlenül lehet depis, ami szintén 0ra viszi a szexuális vágyat sok esetben. Ezt a pároddal kell megbeszélned, közösen kell orvosolni.

Kongasd meg, hogy, ha nem sikerül visszaterelni a kapcsolatot az egészséges mederbe, akkor ki fogsz lépni belőle. Aztán tedd is meg, ha nem változik semmi.

2021. nov. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13%
A nőd dugják.
2021. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
13%
Valaki más dugja, te csak eltartod.
2021. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem kíván téged. Ennyi. Ennek a kapcsolatnak vége.
2021. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
Milyen kifogásokat hoz fel a barátnőd, miért nem akar szexelni? Egészségügyi probléma nem állhat a háttérben? Visszatérő hüvelyi fertőzés, ciszták, hüvelyszárazság, stb.
2021. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

19.


3 éve?:D

2021. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!