Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nők, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik nem igénylik a sok beszélgetést egy kapcsolatban, de a testiséget igen?

Figyelt kérdés
Az előbbihez sokszor lehet fáradt az ember, de sokszor az utóbbi rovására megy, ha nem csinálja. Ha hazamegy a munkából, nem biztos az lesz az első gondolata, hogy milyen jól lehetne beszélgetni a másikkal.

2021. nov. 21. 13:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
3. Abba inkább ne menjünk bele, hogy nektek mi az álompasi :(
2021. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Az embert többek között az állatoktól a kommunikáció különbözteti meg! A szex terén is, jobb esetben! Akinek erre nincs igénye, ajánlani tudom a gumibabát vagy a szexrobotokat! Velük nem kell beszélgetni!
2021. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nevezik szex kapcsolatnak. Egy normális párkapcsolatban mindkét fél igényli a beszélgetést. Ha neked a kapcsolatban a szex a legfontosabb inkább menj prostihoz
2021. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyen nő vagyok. Csakhogy ez azzal jár, hogy egyúttal unalmas, semmilyen, sótlan személyiségű is, ezért nem bírom sem csinálni, sem elviselni a sok dumálást. Azt szeretem, ha csend van. Ja, igen, a magas tesztoszteronszint nemcsak az agyamat tette kissé férfiasabb jellegűvé, a libidómat pedig magassá, hanem a testemet is kamaszfiússá. Ronda vagyok és lapos. Ez így már végképp no way. Hidd el, valójában nem akarsz te ilyen nőt. Olyan, amilyet elképzelsz, hogy nőies, jól néz ki, csinos, emellett magas libidójú és csendszerető... hát, nem azt állítom, hogy nem létezik, de nagyon-nagyon ritka.
2021. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14

Köszönöm, igen valahogy ilyen nőtípust képzeltem el, amit te is leírsz.

Amúgy a válaszadók többsége eléggé szélsőséges irányba ment el, nem azt írtam, hogy egyáltalán nincs szükség beszélgetésre csak a itt is a mérték az érték és én szeretem, ha a kevésbé fontos dolgok megbeszélésével nem húzzuk olyan sokat az időt, hagynak inkább olvasni, sportolni, egyéb hobbijaimmal foglalkozni.

2021. nov. 21. 20:28
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
egyértelműen a szexkapcsolat a te műfajod
2021. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, miért nem fogod fel, hogyha nincs kedved társalogni, kommunikálni és közösen eltölteni értékes időt, akkor ne akarj kapcsolatot. Komoly,monogámot NE.
2021. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

#15 Nők között is vannak kevésbé beszédesek, csak meg kell találni a megfelelőt! Amúgy ha rátalálsz az "igazira", akkor boldogan fogod megbeszélni vele a dolgaidat, eszedbe sem fog jutni, hogy ki mennyit beszél. Valószínűnek tartom (nem biztos), hogy legutóbb egy "cserfes" nővel hozott össze a "sors", és azért tetted fel ezt a kérdést. A rossz tapasztalat eléggé "rá tudja nyomni a bélyegét" az ember lelkére.

Nem minden csaj "élősködik" a párján, nem minden nő "f**sa a szót", ez habitus kérdése! Biztos te is megtalálod a személyiségedhez passzolót!

2021. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18

Köszönöm szépen, legyen úgy!

2021. nov. 22. 10:06
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van. A párom a beszédes nyughatatlan, szeleburdi, én meg az ellenkezője. ☺️

N30+

2021. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!