Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtem el remegni?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül megládtam az exemet,aki eléggé megbántott és nem is köszönök neki.Rossz vége lett akkoriban az ügyünknek.És ma amikor megládtam,a szemébe néztem,semmi mást nem kivántam,csak azt,hogy bárcsak ujra a karjaiban lehetnék mint régen.Aztán elforditottam a fejem,bementem a boltba és nem tudtam kimondani amit szeretnék,annyira el kezdett remegni a kezem,lábom,mindenem.Ez természetes,ha valaki még kicsit szerelmes?Veletek is volt már ilyen?Nem vagyok már tini,szerintem nem igy kellene megélnem.Szerintetek?Bocsi a hibákért. 21L.
2010. szept. 3. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Természetes. Én is így vagyok, de szerencsére nagyon keveset látom. Talán az idő évek múlva egyre inkább feledteti majd. De közömbös sztem sosem lesz már.

22/L (2,5 év távlatból...)

2010. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te nem kicsit vagy szerelmes.
2010. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!