Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtem el remegni?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül megládtam az exemet,aki eléggé megbántott és nem is köszönök neki.Rossz vége lett akkoriban az ügyünknek.És ma amikor megládtam,a szemébe néztem,semmi mást nem kivántam,csak azt,hogy bárcsak ujra a karjaiban lehetnék mint régen.Aztán elforditottam a fejem,bementem a boltba és nem tudtam kimondani amit szeretnék,annyira el kezdett remegni a kezem,lábom,mindenem.Ez természetes,ha valaki még kicsit szerelmes?Veletek is volt már ilyen?Nem vagyok már tini,szerintem nem igy kellene megélnem.Szerintetek?Bocsi a hibákért. 21L.
2010. szept. 3. 21:25
1 2
 1/12 tuzaa válasza:
54%

röviden még mindig szereted ahoz nemkell tininek lenned a remegés meg a féltékenység jele lenned talán aztis érezted hogy már nem a tied és akarod ujra :):/


16/F

2010. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerindtem termézetes hiszen megládtad.
2010. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

netán epilepsziás rohamod volt:D ott is elkezdesz remegni és csak ehhez társítod hogy megláttad az exedet:D

De vicet félretéve nemtom ha én meglátom vmelyik exemet megtudnám ölni de nemcsoda hisz kihasználtak átvertek és megcsaltak...

2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hű, ha kicsit szerelmes még akkor nem természetes, de ha nagyon akkor igen, (vagy ha nagyon megijed akkor is ez a másik lehetőség) és nem korfüggő
2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nemis tudom mi lenne rosszabb....az epilepszia,vagy ő!:S
2010. szept. 3. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:
az írástudatlanság. az rosszabb.
2010. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de ha szabad megtudnunk akkor miért lett vége a kapcsolatotoknak? egyébként én vagyok az epilepsziás:D mármint aki ezt írta:D
2010. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert egy perverz allat vagy
2010. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert kihasznált,mint egy kutyát,soha nem szeretett,de ebbe nem akarok belemenni.Csak annyit kell tennem,hogy nem gondolni rá és utálni.Csak sajnos nem olyan könnyü ezt,mint ahogy probálom beprogramozni az agyamba.
2010. szept. 3. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
lehetséges, velem is ugyanez volt, az exem után még fél évig remegett a lábam ha megláttam. pedig tudott nagyon szemét is lenni... ez van, ha szerelmes vagy, mindegy mekkora köcsög...
2010. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!