Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Számít a kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi23 kérdése:

Mi tévő legyek? Számít a kor ilyen téren?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves lány vagyok most lett vége egy 7éves párkapcsolatomnak és mostanában van egy srác akivel nagyon jól elvagyunk és minden nap telefon meg sms, meg beszélünk msn-en is csak 40km-re van tőlem és lassan 20 éves:) Szerintetek mit csináljak??


2010. szept. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha lesz randi id a ruhán gondolkozz inkább, semmi baj nincs ezzel :D
2010. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah igen és talizni akarunk egymással:)
2010. szept. 3. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, a kor nem számít. Legalábbis nagyon kis mértékben, és nem 3 év. És nyugodtan lehet egy 3 évvel fiatalabb srác is elég érett egy 23 éves lányhoz, mert ezek a ki érettebb kinél szabályok nem általánosak, és ilyen szigorúan meg szinte sosem működnek.
2010. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele! Valóban igaz, hogy nem a kor számít, az én párom pl 14 évvel idősebb nálam és semmi gond nincs, már együtt is élünk. Ne foglalkozz semmivel, csak légy boldog,és ha ezt a srác mellett találod meg, miért szalasztanád el? :)

22L

2010. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!