Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt megcsinalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt megcsinalni, hogy egy sracnak ne is legyek elerheto, de biztos is legyen abban, hogy nekem szamit?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, h ha nem vagyunk elerhetőek a ferfiakat annal jobban erdekeljuk.Amig én se voltam elerheto,s egybol irt h akar latni.

Amig elerheto voltam,akkor is,de nem annyira.De ugyanakkor olyan srac, h szuksege van h tudja, h szamit nekem, mert maskepp visszahuzodik es nem lép.

Es nekem nagyon tetszik.Holnap kell talalkozzak vele, de akkor hogy viselkedjek??ja es 21 vagyok.


2008. dec. 21. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha túlzásba viszed, azt fogod észrevenni, hogy inkább egy elérhetőbb csaj után fog sóvárogni. :)

A női praktikák ritkán vállnak be úgy, ahogy azt szeretnétek. :P

2008. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nő létemre soha nem használtam semmiféle "praktikát",mindig magamat adtam,amilyen vagyok.ha kellek kellek,ha nem,nem.ez az "elérhető-elérhetetlen"dolog olyan macska egér játékra emlékeztet engem,valakinek élvezetes biztos,de komolytalan :)
2008. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Srapnel ***** válasza:
Az ilyen fajta női praktikák a legidegesítőbb emberi hülyeségek közé tartoznak. Lehet, a másiknak lesz jobb dolga is, mint hogy egész nap a te játékoddal marháskodjon. Manapság nem időmilliomosok vannak és az idő egyre nagyobb kincs. Legyél egyenes és közvetlen, a praktikákat meg hagyd meg azoknak, akiknek nincs jobb és fontosabb dolguk az életben.
2008. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!