Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tartos lessz?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy jarok egy sraccal, aki nem azt a nyelvet beszelni amit en, valamennyire tudok vele beszelgetni de eleg sok minden van amit nem tudok elmagyarazni, 2 hete vagyunk egyutt, es kicsit ciki, de annak ellenere hogy nem tudunk tokeletesen komunikalni, neha sokkal jobban megertjuk egymast mint mas magyar emberekkel, es ugy latom rajta hogy bejovok neki... mit szoltok vajon meddig mehet ez igy? valaki volt mar ebben a hejzetben?
2010. szept. 3. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
rosszul tettem fel a kerdest, ugy akartam hogy: szerintetek lehet-e tartos?
2010. szept. 3. 18:05
 2/8 Kamuuu ***** válasza:
Persze hogy lehet lehet hogy nem lesz örökké bár kitudja de bármi meg történhet:D
2010. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet tartós. Sok ilyen hosszú, jó kapcsolatot ismerek.



De semmi sem biztos hogy örökké tart. Talán csak ez:


[link]

2010. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lesz egy sz :)
2010. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én nem hiszek az ilyen kapcsolatok tartósságában, de cáfolj rá!

2010. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en 18, o meg 19 :)
2010. szept. 3. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Júúúj ez nagyon izgalmas! :) Miért kell azzal foglalkozni, hogy meddig fog tartani? Ha így érzitek jól magatokat, akkor csináljátok!! Lehet, hogy csak pár hét lesz, de lehet, hogy sok sok év! Ha szeretitek egymást, akkor nem lehet akadály a nyelv. Inkább tanuljátok meg egymásét jobban! Hajráááááá! Volt is régebben egy magyar film, ami erről szól... jaaj mi is volt a címe... Ja igen, megvan: Csudafilm. Kern Andrással. Pont erről szól. Annyira izgalmas és romantikus már maga a szitu is, amikor nem érted, amit a másik mond, de nincs is rá szükség, mert érzed a másik tekintetéből, érintéséből, hogy mit érez. Sok sikert és nem foglalkozz senki véleményével! Csináld, aímg boldog vagy!
2010. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először magyarul próbálj meg normálisan írni...

Lehet tartÓs a kapcsolat, de lehet, hogy nem leSZ.

2010. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!